Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nővérem pasijával lefeküdtün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nővérem pasijával lefeküdtünk mikor szakítottak de most újra együtt vannak, hogy tereljem el róla a gondolataim?

Figyelt kérdés

Kérlek titeket hogy ne ítéljetek el.

2 hónapja szakítottak és rá 2 hétre a helyi kocsmában ünnepeltük egy közös ismerős születésnapját.Amikor nem teljesen józan állapotomban rá kérdezett hogy ''nem aludnék nála'' én azt mondtam hogy miért is ne.Majd a lakásán beprobálkozott és hagytam a dolgot így orbitálisat szexeltünk.Aztán ez átalakult szexkapcsolattá majd kibékültek és utána még 1x szexeltünk és elmondta a végén a pasi hogy ez ennyi volt nincs benne több mert kibékült nővéremmel és hogy tartsuk titokban hogy párszor mi szexeltünk.Azóta 1x tudtam rávenni szexre azzal hogy mindent elmondok otthon mert nagyon belezúgtam.Hogy felejtsem el ha mindennap látom,hogy ne gondoljak rá ha bele szerettem?

Én 22 éves vagyok a pasi meg 30.


2018. aug. 3. 01:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Éveken keresztül vonzódtam a volt párom testvéréhez...


De még attól is volt, hogy sírtam elalvás előtt, hogy egyáltalán ez az egész eszembe jut.

Hogy lehet ezt megtenni? Ráadásul szerintem sokkal durvább, ha az ember a saját testvére párjától akar valamit.

Egyszer kiderül, nem félsz, hogy a tesódat elveszíted? Márpedig egy ilyen férfi egyszer el fogja mondani.. és még most is attól félsz, hogy ezekutan nem fog megd*gni.

2018. aug. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Ennyi oltást. :D Bes***t ,már nem is mer írni semmitse a szutyok aljadék. :D
2018. aug. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Undorító vagy, hogy a saját testvéreddel ezt csinálod. Önző vagy és az a szemétláda pasitok is! Remélem minden kiderül és nem veritek át tovább szegény testvéredet, mert valszeg nem érdemli meg!
2018. aug. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Am azt nem értem hogy akkor miért mentél fel hozzà ?Attolfüggetlenül hogy ők ketten szakitottak .Keress màs pasit ismerkedj de ez azért undoritó volt tőled mert ha a pasi rád volt kattanva neked kellett volna leàllitani .Gratula !Én is tetszek nem egy férfinak mégsem bujok velük àgyba .
2018. aug. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

"1x tudtam rávenni szexre azzal hogy mindent elmondok otthon"


Mekkora egy szutykos luvnya vagy te. :D

2018. szept. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!