Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak a szakítás maradt megoldá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a szakítás maradt megoldásnak? (alkohol, drog téma)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokan ítélkezni fognak, de kb. 6 éve 2-3 havonta egyszer fogyasztok MDMA-t, avagy extasy-t, néha pedig, szintén ilyen gyakorisággal füvet is fogyasztok. Barátokkal szoktam, nem partyzáskor, hanem szűkebb körű összejöveteleknél, általában valamelyikünk lakásában szoktuk, vagy tavasztól őszig kint a szabadban. Nem szoktam rá egyikre sem, a mindennapjaimnak nem része és soha nem is lesz. A párom viszont semennyire sem képes tolerálni, a legutóbbi alkalomnál ordított velem, és szólt a szüleimnek, és azzal is fenyegetett, hogy kideríti, kitől vesszük és feljelenti, engem pedig elterelésre küldenek. Folyamatosan azt fejtegeti, hogy miért csinálom, anyukámnál a gyerekkoromról kérdezgetett, és a mániája lett, hogy valami súlyos lelki sérülést szenvedhettem el, és amiatt kényszerülök ilyenre, segítség kellene. Engem ezekkel egyenesen sért, folyton beszélgettem vele, teljesen nyíltan, nyugodtan és őszintén, még akkor is, amikor a falat ütötte dühében. Nagyon nyugodt, toleráns ember vagyok, de ez már kezd ngyon sok lenni. Ráadásul az is zavar, hogy legritkábban 2 hetente, de inkább hetente megy el a haverjaival inni, és sokszor van olyan, hogy hányásig iszik. Szerintem ez még álszentté is teszi, kezd nagyon idegesíteni, és ha megmondom, hogy nem kéne ennyit és ilyen gyakran inni, akkor rögtön azt mondja, hogy ne is merészeljem kritizálni, mert nekem ebben nem lehet szavam drogosként, sokkal durvábbat csinálok, mint ő.


1 éve vagyunk együtt, és a szakítást nagyon erősen fontolgatom. Ti mit tennétek?


25/N

28/F


2018. aug. 3. 17:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
Én szakítanék,aztán elásnám magam a helyedben.
2018. aug. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%

ÉLJEN AZ IFJÚ PÁR!!!!!!💍👨‍❤️‍💋‍👨💑👫🎊🎉

Tökéletesen kiegyensúlyozzátok, ballanszoljátok, egészítitek egymást.

Már csak egy jó kis “van egy 2 éves gyermekünk” mondattal kellene megspkelni kérdést. És a tökéletesség mintaképe lennétek.

A drogos lány és az alkoholista fiú.

2018. aug. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Egy drogos meg egy leendo alkoholista. Szerintem sose szakitsatok. Kimeljetek a normalis embereket magatoktol.
2018. aug. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem leendő, hanem már az. :) Ha ő is olyan gyakorisággal fogyasztana alkoholt, mint én az egyebeket, és mértékkel csinálná, akkor semmi bajom nem lenne.

A sértegetés pedig nem hat meg. Főleg nem egy olyan országban, ahol majdnem egymillióan alkoholisták, mellé még rengetegen bagóznak és olyanok a gasztronómiai szokások, hogy még mindig a szív- és érrendszeri megbetegedések jelentik a vezető halálokot, és világszinten az élmezőnyben jár az ország elhízás terén.

Nem én vagyok az, aki kárt tesz a társadalomban.

2018. aug. 3. 17:54
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
Hát én amint rájövök kidobtalak volna. Ez nagyon gáz, pláne nőként és pláne ennyi idősen. Szakítsatok, nincs értelme.
2018. aug. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi értelme erőltetnetek ezt a kapcsolatot, ez örök konfliktusforrás lesz, ami csak egyre jobban el fog durvulni. Te sem tervezel felhagyni ezzel, ő sem a piálással, így igazából semmi nem fog változni, csak feleslegesen marjátok egymást. Vagy maradsz még ebben a szarban egy darabig, vagy lezárod és legközelebb csak olyannal jössz össze, akit nem zavar az alkalmi fogyasztásod.
2018. aug. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%
Az élet annak való, aki nem bírja a drogokat. Szakítsatok.
2018. aug. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
65%

Gyonyoruek vagytok. :D Sem alkoholistaval, sem drogossal nem jonnek ossze. Csodalatos jovoje van a kapcsolatotoknak es eleteteknek. Majd mehettek keregetni a Blaha aluljaroba ha mar nem lesz penzetek drogra meg piara.


Inkabb menjetek el egyutt pszichologushoz es szokjatok le ezekrol a szarokrol egyutt.

2018. aug. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%

Remélem gyereket is vállaltok...


egy drogos és egy alkesz gyereke akár valami szuperhős is lehet a marvell univerzumból..

2018. aug. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekem a kábítószer miatt ment ökre a kapcsolatom a legjobb barátnőmmel. Ő nem képes elmenni egy laza kis iszogatásra (2-3 sör/fröccs szóval semmi rossz) anélküp hogy valami cuccot tolna.

Ez nem alkoholizmus. Sőt az se hogy van olyan barátom aki megiszik 6 fröccsöt és semmi baja. Nem rúg be de még csak be sem csiccsent. Ez szerintem teljesen oké.

Akármennyire is próbálják a drogosok ezt bemagyarázni ebbe SEMMI tolerálható nincs. Nem véletlenül hal bele annyi ember mert nem lehet tudni hogy ki mire hogy reagál.

Na mindegy.

Ha ennyire összeférhetetlenek a nézeteitek akkor szakíts.

2018. aug. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!