Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak a szakítás maradt megoldá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a szakítás maradt megoldásnak? (alkohol, drog téma)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokan ítélkezni fognak, de kb. 6 éve 2-3 havonta egyszer fogyasztok MDMA-t, avagy extasy-t, néha pedig, szintén ilyen gyakorisággal füvet is fogyasztok. Barátokkal szoktam, nem partyzáskor, hanem szűkebb körű összejöveteleknél, általában valamelyikünk lakásában szoktuk, vagy tavasztól őszig kint a szabadban. Nem szoktam rá egyikre sem, a mindennapjaimnak nem része és soha nem is lesz. A párom viszont semennyire sem képes tolerálni, a legutóbbi alkalomnál ordított velem, és szólt a szüleimnek, és azzal is fenyegetett, hogy kideríti, kitől vesszük és feljelenti, engem pedig elterelésre küldenek. Folyamatosan azt fejtegeti, hogy miért csinálom, anyukámnál a gyerekkoromról kérdezgetett, és a mániája lett, hogy valami súlyos lelki sérülést szenvedhettem el, és amiatt kényszerülök ilyenre, segítség kellene. Engem ezekkel egyenesen sért, folyton beszélgettem vele, teljesen nyíltan, nyugodtan és őszintén, még akkor is, amikor a falat ütötte dühében. Nagyon nyugodt, toleráns ember vagyok, de ez már kezd ngyon sok lenni. Ráadásul az is zavar, hogy legritkábban 2 hetente, de inkább hetente megy el a haverjaival inni, és sokszor van olyan, hogy hányásig iszik. Szerintem ez még álszentté is teszi, kezd nagyon idegesíteni, és ha megmondom, hogy nem kéne ennyit és ilyen gyakran inni, akkor rögtön azt mondja, hogy ne is merészeljem kritizálni, mert nekem ebben nem lehet szavam drogosként, sokkal durvábbat csinálok, mint ő.


1 éve vagyunk együtt, és a szakítást nagyon erősen fontolgatom. Ti mit tennétek?


25/N

28/F


2018. aug. 3. 17:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Ez nem alkoholizmus. Sőt az se hogy van olyan barátom aki megiszik 6 fröccsöt és semmi baja. Nem rúg be de még csak be sem csiccsent. Ez szerintem teljesen oké."


Tudod, az alkoholizmus (aka függőség) nem ott kezdődik, hogy részeg vagy, hanem ott, hogy rendszeresen iszol...


Egy csomó alkoholista (a kőkemény alkeszek közül) sosem részeg, de azért az a leépülés, amit bedobnak a napi fél+ liter töménytől, az a pánik, amit levágnak, amikor nem jutnak hozzá elég komolyan mutatja, hogy függők.

2018. aug. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
49%

Szoval ha megeszek ket palacsintat es benyomok melle egy pohar kolat, akkor az karosabb es kozossegrombolobb mintha bedobnek egy extasy tablettat? 😂😅

A fuggok nagyon jol kitudjak magyarazni a droggal kapcsolatos dolgokat. :DDD

2018. aug. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Ha folyamatosan, napi szinten csinálod, akkor igen. Ha évi párszor, mint én az extasy-t, akkor nem.

Sajnálom, de jót nevetek. :)

2018. aug. 3. 23:16
 14/17 anonim ***** válasza:
43%

Jot nevetsz...buszke lehetsz magadra, hohy 25 evesen itt tartasz, hogy szintetikus drogokat hasznalsz, mert jozanul nem tudod jol erezni magad evente par alkalommal. :D


Gratulalok! Na de jot nevettem! :D

2018. aug. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Írtam olyat, hogy józanul nem tudom jól érezni magam? :)
2018. aug. 4. 00:24
 16/17 anonim ***** válasza:
48%
Tipikus bekepzelt ember vagy aki nem hajlando elismerni azt, hogy problemai vannak. Azt gondolod, hogy normalis, hogy evi parszor drogozol? Sajnalom, hogy ezt normalis dolognak iteled meg. Ne lepj ki ebbol a kapcsolatbol. Szep par vagytok az alkoholista pasiddal. Normalis ferfinak igy sose fogsz kelleni aki jozaneletu, rendes...stb. Arra ne is szamits ilyen viselkedes es felfogas mellett. ;) Azt kaptad amit igy megerdemelsz. Sajnalom.
2018. aug. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem veszitek észre hogy troll?
2018. aug. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!