Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavarna ha a pasitok beszélgetne azzal a csajjal akit előttetek többször kefélt?

Figyelt kérdés
2018. aug. 4. 17:46
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Koszi szepen :) nem ismertek, de nincs IQ-m. Orvos vagyok balfek. Csupan zavar hogy egy olcso nocske irogat a pasimnak, hogy talalkozzanak, o pedig valaszolgat neki. Bocsanat, erzo emberi leny vagyok.
2018. aug. 4. 18:03
 12/22 anonim ***** válasza:
74%

Mert egy orvos nem lehet hülye?



Ó bár ilyen egyszerűen fekete-fehér lenne a világ... bárcsak!

2018. aug. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
57%

Egyébként ha zavar, akkor dobd ki, és ne itt játszd az agyad.


Annyi eszed nincs, hogy leülj vele, és megbeszéld?

2018. aug. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Veled vagyok, àtérzem 👌✋
2018. aug. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem tartom magam hulyenek. Foleg nem azert, mert ismeretlen emberek hulyenek allitanak be. De nyilvan en vagyok a bolond, csak mert zavar az ilyesmi, hat biztos forditott esetben tok termeszetes dolog lenne..
2018. aug. 4. 18:16
 16/22 anonim ***** válasza:
52%
Ja, eléggé zavar. Egyetemen is van olyan srác, akinek bejövök, kellenék, de nekem azért nem kell, mert minden lotyójával jóban van, akit megb..zott. Tudod kinek kell hímringyó! :D Normális nőknek nem.
2018. aug. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Kell neki a tartalékjátékos melléd.A pasid nem tűnik egy komolyan vehető embernek, ha ilyen női voltak (vannak), akiket csak kefélt...


Üdv.egy ápolónő.

2018. aug. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
17 :D)))))))
2018. aug. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
88%
Most elképzeltem, ahogy pl. egy belgyógyász szombat esténként leül a gyakorikérdések elé, és olyanokat írogat, hogy jajj a pasim beszél azzal akit előttem kefélt:D ja és balfék.
2018. aug. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Miért az orvosok nem ugyanolyan emberek, mint a nem orvosok? :D
2018. aug. 4. 19:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!