Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdemes így vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes így vele maradni?

Figyelt kérdés
32 éves nő vagyok tehát nem vagyok már annyira fiatal. Volt több kapcsolatom köztük egy nagy szerelem ami azért ért véget 6 év után mert túlságosan is ellentétek voltunk és sokat veszekedtünk. Most van egy párom akivel hasonló dolgokat szeretünk nincs veszekedés de nem érzek iránta semmit. Már az elején se tetszett de annyira próbálkozott hogy végül rábólintottam a kapcsolatra. Teljesen hidegen hagy. A szex működik de csak azért mert imádom a szexet őt viszont nem. Mit tegyek? Nem vagyok már fiatal és igazából kedvem sincs már újabb kapcsolatokhoz. De ez se jó így érzelmek nélkül. Mit tegyek? Mit tennétek a helyemben?
2018. aug. 6. 13:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hagyd szerintem, ha ennyire nem mozgat meg. Ez később csak még rosszabb lesz, amikor már nem semleges leszel felé, hanem eleged lesz belőle és unni fogod. Nem köt hozzá semmi, mielőtt szakíts, mert minél tovább maradsz vele, annál jobban fogod bántani, ha véget vetsz a kapcsolatnak. Persze, nem vagy már annyira fiatal, na de azért leírnod se kell magad... Ha úgy érzed, kicsit elfáradtál, akkor foglalkozz saját magaddal, legyen partnerkeresés helyett énidő az, ami ezután jön. Hidd el, ha megfelelő párt találsz, akkor nem fogsz azon gondolkodni, mennyire beleuntál az új kapcsolat elkezdésébe.
2018. aug. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

50 évet ilyen sz..rban akarod leélni? Vagy szakítasz és esélyt adsz magadnak a boldogságra?

És ha lesz gyerek? Mit fog majd látni? Azt, hogy a szülei nem szeretik egymást? Csak elvannak a langyos vízben?

A gyereknek harmonikus boldog családra van szüksége.

2018. aug. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Érzelmek nélkül értelmetlen vele maradni. Mivel nő vagy, bármikor hozzájuthatsz szexhez.
2018. aug. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez előtt a kapcsolat előtt 3 évig egyedül voltam. Tehát bőven volt énidő amikor csak magammal foglalkoztam. Mi lesz ha 10 évig nem lesz olyan aki érdekelne? Vele végülis elvagyok de tényleg teljesen semleges még egy kis szeretet sincs. Semmi.
2018. aug. 6. 13:22
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

"Mi lesz ha 10 évig nem lesz olyan aki érdekelne?"

Akkor egyedül maradsz. Lehet, hogy a párkapcsolat nem a te műfajod.

2018. aug. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Vele végülis elvagyok de tényleg teljesen semleges még egy kis szeretet sincs. Semmi."


Akkor meg mi a kérdés? És ebbe a sz..rba akarsz majd gyereket beleszülni? Normális vagy te? Kétlem!

2018. aug. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hiába mondjuk, hogy semmi értelme, de úgyse fogsz változtatni, mert nem mersz egyedül lenni. A kérdésnek így nulla értelme. Szerencsétlen ember, sajnálom.
2018. aug. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne maradj vele! Akkor lenne értelme, ha szereted, ha barátság, tisztelet és minden más megvan, csak a szerelem hiányzik. Így, hogy semleges, az a csoda, hogy le tudsz vele feküdni.
2018. aug. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Már az elején se tetszett - akkorm iért is jöttél vele össze?


Ennyire ne legyél kapcsolatfüggő.

2018. aug. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha nem hagyjatok egymast a fenebe, sosem tudod meg, hpgy 10 evig egyedul maradsz-e, vagy par het(honap,ev) utan betoppan-e a szoke herceg? A dontes a Tied, de en dobbantanek a pasi mellol.

Egy masik no.

2018. aug. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!