Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őszintén, hátráltat a párod a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, hátráltat a párod a fejlődésben/előmenetelben (karrier szempontjából)?

Figyelt kérdés
Kérlek írd le néhány mondatban a neved és a korotokat, illetve párod nemét.

2018. aug. 6. 21:06
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Nem neved, nemed! Bocsánat!!! :)
2018. aug. 6. 21:09
 2/26 anonim ***** válasza:
72%

A férjem mindenben támogat. 2 diplomát szereztem mellette, anyagiakban és időbeosztásban, itthoni feladatok vállalásában is mindent megtesz, hogy fejlődhessek. És ez kölcsönös. 35 vagyok, 8 éve házas. A nevem miért releváns egy anonim oldalon? :)


Téged nem támogatnak?

2018. aug. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nagyon fáradt vagyok. Bocsi mégegyszer! :)))))
2018. aug. 6. 21:09
 4/26 próbálokkedveslenni ***** válasza:
48%

Nem. Egyik párom sem hátráltatott semmiben, sőt.

Nem is lennék együtt ilyen nővel.


A nevemhez nincs közöd szerintem. 28 vagyok és hetero.

2018. aug. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
57%
Nincs párom jelenleg, de eddig sem hátráltatott soha semelyik. A nevem: Füty Imre. A korom? Nem foglalkozok a korommal, az a kéményseprő dolga. Én férfi vagyok és értelemszerűen eddig csak vágott barackúak voltak a partnereim..
2018. aug. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
53%

Nem mert jelenleg nincs párom:D.

De ha lenne akkor csak olyan ember lenne aki nem hátráltatna. Elég önállónak gondolom magam és szeretem úgy intézni a dolgaimat (ha itt most karrierről van szó akkor azt) ahogy én jónak látom/szeretném.

Nyilván teljesen normális keretek közötti helyezetről beszélünk. És nem vagyok magamnak való ennek ellenére nem hiányzik hogy valaki minden dolgomba bele szóljon. A közös dolgok mások. Vannak döntések amiket közösen kell meghozni és van az ami csak rám tartozik.

Szóval vagy nem lenne olyan párom aki ilyen típus hogy beleszól és hátráltat vagy nem működne hosszútávon.

A korom ebben a témában irreleváns mert erről már rég így gondolkodom és nem hiszem hogy a közeljövőben megváltozna.

2018. aug. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

De szuper! :)

Örülök, hogy vannak férjek akik nem csak névlegesen hagyják az asszonyt tanulni, hanem tényleg is. És az anyagiakban is tánogatják. Én abszolút nem érzem, hogy a párom támogatna. Olyan dolgokban, illetbe addig a mértékig támogat amíg neki nem kerül erőfeszítésbe. Vagy minimálisba, épp annyiba amennyit nem sajnál tőlem. Inkább azt érzem, hogy hasznot húz belőlem, és az én ötleteimet veszi el sorban.

2018. aug. 6. 21:14
 8/26 A kérdező kommentje:
A párod nemét csak azért kérdeztem, mert így könnyebb megállapítani, hogy nő írta vagy férfi a posztot ( ha heterokbol indulunk ki). A kort pedig azért kérdeztem, mert az is fontos lehet. A névért mégegyszer elnézést! Véletlen volt! Nemed-et akartam írni! Bocsiii :)))
2018. aug. 6. 21:17
 9/26 A kérdező kommentje:
Köszi Füty Imre! Nem olyan értelemszerű, hogy a Füty Imrék a barackot szeretik. Lehet a füt_yköst szeretik ;) Bocsi nem hagyhattam ki!
2018. aug. 6. 21:19
 10/26 anonim ***** válasza:
65%

"A párod nemét csak azért kérdeztem, mert így könnyebb megállapítani, hogy nő írta vagy férfi a posztot"


De kérted a posztíró nemét is.

2018. aug. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!