Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jövedelembeli különbségek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jövedelembeli különbségek a nő javára?

Figyelt kérdés

Barátnőm egyetem mellett dolgozik félállásban és annyit keres mint én teljes állásban a szalag mellett.


Ez engem nagyon frusztrál, mert neki fényes karierutak vannak kilátásban, míg nekem semmi. Félek h vki elragadja mellőlem idővel. Gyerekkorunk óta ismerjük egymást. Ő egy szóval se mondja h zavarná a különböző jövöbeli kilátások.

Szerintetek ezen, hogy lehetne ebből életképes kapcsolat 3 év múlva amikor már a mesterképzéssel is végez? Nem szeretném elveszíteni



2017. szept. 9. 17:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
19%
Sajnos sehogy. Egy nő sem marad együtt hosszú távon olyan férfival, aki kevesebbet keres nála, mert nem tud rá felnézni. A pénz az egyik legfontosabb szempont a nőknél.
2017. szept. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem ezt nem lehet tudni. Viszont ez a felnézés tényleg jelen van a pénzbeli különbségeknél.

Én is ismerkedtem már nálam gazdagabb nővel és mindig azt próbálta hangoztatni, hogy okosabb nálam... Én nem bírtam ki és vége lett.

2017. szept. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Én inkább azon gondolkodnék, hogy szalagon dolgozó munkásként vajon tudok-e szellemi partner lenni egy egyetemet végzett embernek.
2017. szept. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
Ez bukta. 1-2 szazezer kulonbseg meg belefer, de hogy neked sem vegzettseged, sem semmmi, az nem fog mukodni. Persze lotto 5- ost is lehet nyerni, csak nem jellemzo.
2017. szept. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%

Aranyos ahogy sirnak a hapsik h a nok ra se neznek az ilyen gyari munkasokra, mert ok diplomasok. Amikor itt az elo pelda ra h nem ez a fontos, rogton kiderul h akkor is problemaztok.

El fogod bszni a kapcsolatot. Most mondom. :D

2017. szept. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom de 3x-os elonyben vagyok nokent a fizummal megsem jut eszembe elhagyni a parom. Nem a keresete miatt nezek fel ra, amugy tok okos.

Az exem diplomas volt amivel kitorolhette a v***gat, ugyhogy ennyit a kulonbsrgekrol. Ja odavolt magatol h diplomas mikozben evekig eltartottam mert keptelen volt egy allasinterjun normalisan megnyilvanulni...

2017. szept. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
Mindenki kerulhet atmenetileg kellemetlen anyagi helyzetbe, de azonnal kiabrandulnek egy ferfibol, aki nem tud egy allasinterjun megfeleloen viselkedni.
2017. szept. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%

én sem a pénz miatt izgulnék, hanem hogy előbb-utóbb össze fog jönni egy agyas pasival.


suba subához, guba gubához.

2017. szept. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%
Itt nem a penz a lenyeg, hanem hogy nem vagy neki szellemi partner. A haveri korod milyen emberekbol all? Mert ha azok is a szalag mellett acsorognak, akkor nem tunsz tul vonzo embernek.
2017. szept. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom hogy te hány éves vagy, de szerintem neked is van lehetőséged fejlődni.

Te is tanulhatsz valami új/jobb szakmát, sőt akár egyetemre is járhatsz levelezőn és aztán máris többet keresel majd.

Egy férfiban nagyon értékelendő, ha ambíciózus.


Konkrét példa: Egyik kolléganőm szalagon kezdte, ma pedig a bérszámfejtést vezeti. Nem volt semmi protekciója, a főnöke melósként még utálta is... Mégis felküzdötte magát. Q

2017. szept. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!