Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a bűntudat ha más férfiak is tetszenek, zavarbahoznak a páromon kívül?

Figyelt kérdés
2018. aug. 7. 21:36
 1/7 Mamusz02 válasza:
81%
Amíg nem tekintesz rájuk úgy, mint a választottadra,azaz a párodra addig semmi ok a bűntudatra. Ahogyan a pasik megnéznek lányokat, nekünk, nőknek is kijár ez a kiváltság egy kapcsolatban is! Hisz attól, hogy megnézel valakit az utcán, attól még nem őt szereted. Azonban ha más iránt jobban elkezdesz vonzódni mint a jelenlegi parneredhez ott már lehetnek problémák, akkor mindenképp gondolkodj el azon, hogy megéri e a bizonytalant vàlasztani, akinél lehet ez az egész csak egy fellángolás.
2018. aug. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Mivel ez nem tudatos tevékenység, nem jogos a bűntudat.
2018. aug. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Őszintén, szeretem ha flortolnek velem, én is mindig flörtölos voltam, de sosem csaltam meg egy párom sem. Viszont néha szokott zavarni ha beszélgetésbe kezdek egy számomra jó pasival, mert könnyen zavarba lehet hozni. Utána azon kattogok 1-2 órát, majd elfelejtem... Ha éppen rossz idoszakunk van a párommal (mint most) csak akkor zavarnak az ilyenek, mert mélyebb hatással van rám, jobban izgalomba hoz... Más is érez ilyet? ☺️
2018. aug. 7. 21:50
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Te se leszel a huseg mintakepe meg egy jo....5-10 evig. :D
2018. aug. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nálam husegesebbett még nem is láttál 😃🙃
2018. aug. 7. 22:11
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
#meghiszemaztjezusom😂😂😂😂
2018. aug. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom megakadalyozni, hogy egy madar elrepuljon fejem folott, de azt igen, hogy feszket epitsen ra.
2018. aug. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!