Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek maradt velem?

Figyelt kérdés
Már tavaly nyáron is az volt a probléma,hogy meg akart csalni,de utána együtt maradtunk mégis. Egész évben félre nezegetett, flörtölt, stb. Mindig rájöttem,de tagadta és meg ő volt kiakadva,hogy elviselhetetlen ez az örökös rágalmazás. Tegnap is rajta kaptam hogy kacérkodik. Először oda volt,hogy ne hagyjam el,most meg ő hagyott ott. Annyira szánalmasnak érzem magam, hogy vele maradtam már tavaly is, de hát a szerelem...miért húzta akkor idaig ezt az egészet? Úgy megalázott, hogy elmondani nem tudom. Arról is panaszkodott,hogy nem tudja ez jó döntés e hogy szakít velem,mert nem bir mindenkit elviselni maga mellett. De mégis megtette. Úgy érzem nagyon kihasznalt. Közben esküvőt gyereket tervezett velem,erdekes,hogyan,miközben folyton másokon járt az esze. Mit gondol egy ilyen?ez normális gondolkodás?
2018. aug. 8. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Mióta a hülyeséget vesszük normáknak, azóta sajnos "normális". Próbálj túllépni rajta és elfelejteni, aki jóhiszeműen jár el, nem ezt érdemli.

32/f

2018. aug. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legalabb tanultal belole. Bar ez majd idovel derul ki.
2018. aug. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hülye is lett volna elhagyni téged, amikor volt egy saját lábtörlője aki még úgy is biztos puncit biztosított számára, hogy közben agyon volt alázva. Kettőtök közül téged nem értelek, egyrészt hogy tudsz egyáltalán szeretni valakit, aki így bánik veled, másrészt meg miért gondolod azt, hogy a szerelem mentség arra, hogy az ember eltűrje, hogy egy darab rongyként kezeljék.. Nincs az a szerelem, amiért megéri ennyit szenvedni, normális ember félreteszi ilyenkor az érzelmeit és akkor is lép, ha az egy darabig fájni fog.. Így csak elvetted magadtól a lehetőséget, hogy valaha is boldog lehess. Azzal, hogy elhagyott, hosszútávon neked tett marha nagy szívességet, de persze csak ha képes vagy tanulni belőle és többet nem hagyod magad ilyen helyzetbe keveredni.
2018. aug. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A kérdés inkább az, hogy Te mégis miért maradtál mellette?!


29n

2018. aug. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jaja jogos....miért is maradtál még mellette...


Az a bazinagy szerelem??? Azért nem éri meg mindent elnézni a másiknak.


Amúgy igen ahogy 3-as írta, kész pics**a melegszoba megvolt, és ha mással még sem jött volna össze neki akkor még mindig ott vagy te akihez visszamehet.


Ügyesebb légy a továbbiakban. Még jó, hogy nem lett így gyerek...gondolj bele.

2018. aug. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

TE miért maradtál vele?


:D EZ a kérdés.

2018. aug. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Naivan azt hittem,ez még belefér ha beszélget másokkal is,mindig próbálta velem elhitetni,hogy ezek nem komolyak. Én naiv azt hittem megváltozik, sajnos túl gyenge voltam,úgy voltam vele hogy jobb vele,mint nélküle, vagy nem is tudom,túl ragaszkodó vagyok. Mindig azt mondta, akkor nem lenne velem,ha nem lennék neki fontos. Hat ez sem volt igaz. Valami nagyon hiányozhat ott neki,az izgalom stb. Amúgy nem ertem,mert az ilyen veszekedések után mindig kibékült velem,most meg kidobott. Ha biztos pont lettem volna neki,akkor megtartott volna továbbra is,de azt mondta,hogy ő jobbat akar,és kockáztat,nem elégszik meg a felig meddig jóval. És hogy ellaposodott a kapcsolat,már nem érzi azt a vágyat mint az elején. Borzalom.
2018. aug. 8. 16:40
 8/8 Izabella220 ***** válasza:
Azért mert ő egy megbízhatatlan,kapcsolatra érdemtelen egyén,attól nem benned van a hiba.Szted a gyönyörű színésznőket megcsalják,ez nem azon múlik,hogy mennyire vagy szerethető,vagy jó ember.Ez csupán ott eldöl h van aki való komoly kapcsolatra van aki nem.A leggyakoribb hiba ilyenkor hogy nem elég h egy szánalmas lúzert el kell felejtened,hanem még magadat érzed hibásnak.Nah adj magadnak egy kis időt és remélem rájössz,hogy van isten aki esélyt adott h ne legyen egy szánalmas hazug ember az életedben.
2018. aug. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!