Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert van az, hogy nem tudunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy nem tudunk a parkapcsolatunkrol beszelgetni es a jovot tervezni sem?

Figyelt kérdés
3 eve vagyok kapcsolatban a baratnommel, de az utobbi egy evben mar nem beszelgetunk kettonkrol, az erzeseinkrol, van olyan idoszak mikor 2 hetig nem is keressuk egymast. Allitolag szeret, ahogy en is ot. Tudom, hogy lelkiserult, mert en is az vagyok, viszont, en szeretnek tarsat magam melle, de ugy veszem eszre ez Ot nem erdekli. Sokszor van feltekenysegi rohama, alaptalanul, pedig nekem kene, hogy feltekeny legyek, mar tesz olyan dolgokat, amik elegge hihetetlenek, es bizalomromboloak, ennek ellenere en elhiszem neki, amit mond. Ugy erzem egy maganak valo tipus, es csak akkor kellek neki, mikor hianyzik neki a tarsasag. Sokat valtoztam jo iranyba miota ismerjuk egymast, elso komoly kapcsolatom vele, tervezem a jovonket, de O ra se bagozik. Szerinte nem illunk ossze, de a miertre nem valaszol, amiert ezt gondolja. Tobbszor probaltam mar veget vetni a kapcsolatnak, es megertetni vele, hogy nalam nincs no es ferfi baratsag, ennek ellenere mindig megkeres, es ugy viselkedik, mint aki szeret, de ez a "szuneteink" utan 1-2 nap, majd ujra elhanygolva erzem reszerol a kapcsolatunkat. Egyszeruen keptelen vagyok elengedni Ot, pedig nem vagyok boldog a kapcsolatombam. Baratnom 36 eves en 28.

#veszekedés #szakítás #boldogtalanság #féltékenység #nem tudunk beszélni #nincs jövőkép
2018. aug. 9. 15:09
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
"Szerinte nem vagytok egy pár." Ezt gondolom en is , viszont sok ember szajabol hallottam mar ezt, de az Ovebol soha, es miert kell ugy viselkedni, mint, aki akar tolem valamit, mikor tudja, hogy nekem sokat jelent a kapcsolat, es tarsat szeretnek. Lehet az idegeire megyek, de azert van az ember, hogy kimondja a gondolatait, erzeseit kimutassa, nem csak hagyni, hogy a masik orlodjon. Szeritem ezt mindenki megerdemli, foleg 3 ev utan.
2018. aug. 9. 15:41
 12/13 anonim ***** válasza:
88%

Te kapcsolatnak nevezed ezt a fost?


Gondolkodj el, mennyi időt akarsz még elcs.szni a "barátnődre" és erre a bohóckodásra.

2018. aug. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a hozzaszolasotokat, zold kezet adtam mindenkinek, aki vegigolvasta a problemam, es irt kommentet! :)
2018. aug. 9. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!