Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha hiába kezdtünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha hiába kezdtünk új lappal, nem sikerül bíznom benne?

Figyelt kérdés
Pár hónappal ezelőtt meghalt papám. Akkor a párom fogta magát még aznap és elment 3napra szórakozni, nem is igazán beszéltünk. Ezzel még nem is volt igazán gond. Hanem mikor hazajött akkor egy véletlen folyamán de végül magától mondta el hogy egy nap találkozott egy exével...dugopajtik voltak még előttem, de még nem zárták le elvileg a dolgot. Ekkor már 8 hónapja együtt voltunk. Közben arra is fény derült, hogy több alkalommal hazudott nekem. Elvileg tisztaa lappal kezdtünk, de nem tudok bízni benne. Amúgy is nagyon zárkózott, ha lelép valahova se tudom hová, hétvégéket is külön töltjük, nem élünk együtt...szóval igazából semmit se tudok és ha megkérdezem, hogy telt a napja is már számonkérésnek veszi sokszor. Egyszerűen tönkretesz a dolog, ez a kapcsolat de valahol szeretem. Úgy érzem nem lenne olyam aki úgy bántani tudna, de mikor papámmal történt a dolog se gondoltam volna, hogy ez lesz. Egy éve vagyunk együtt. Köszönöm előre is a segítséget!
2018. aug. 9. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, bizalom nélkül kutyaszart se ér egy kapcsolat. Nem lehet úgy leélni egy életet, hogy minden külön töltött percben azon agonizálsz, hogy vajon most mit csinál és hogyan ver át.. Vagyis persze, lehet ilyen pokolban élni, de minek? Egy szerelem se ér ennyit. Ha nem tudsz bízni benne, akkor zárd le, mert ez már csak rosszabb lesz.
2018. aug. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem hagyd ott a srácot. Nincs már benned bizalom felé. Semmi értelme ennek az egésznek. És még a hétvégét is külön töltitek, ez hol kapcsolat könyörgöm

Keress olyant aki veled akarja tölteni az idejét, tisztel és még szeretet is. Ez a p..cs nem szeret téged.

2018. aug. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nő vagyok.:)
2018. aug. 9. 16:22
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Visszamesz a szarba, es csodalkozol hogy budos van.
2018. aug. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

Ilyenkor kell szepen logikusan gondolkodni.

Fogod magad es lelepsz. Ennyi.

De!

Ha szereted az idod, az erzelmed pazarolni, szereted ha bunkok, titkolozosak veled, szereted ha megalaznak es a hatad mogott kihasznalnak, (es marpedig szereted, mert egy normalis no, felsem tette folna a kerdest, hanem egybol kirugja a pasast) akkor maradj vele.

Es vele fogsz maradni. Mert titkon, melyen szereted, elvezed ezt, hogy te vagy, a ferfi pedig hozzad megy haza, ugyveszed, uralod, faj a helyzet neked, de elvezed is ezt a kiszolgaltatottsagot.

2018. aug. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Salk Balázs ***** válasza:
100%
Nem is vagytok együtt.
2018. aug. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez az ember nem a párod, még ha annak is hivod. Egy rossz szexkapcsolatnak is alignevezhető és nem szereted csak kapaszkodsz, hogy ne legyél egyedül. Ő se szeret téged, és mint nő sem érsz annyit, hogy apád/papád halálakor ne a haverok legyenek előtérbe neki.


Még szeretőnek se lehet hívni, milyen tiszalapról beszélsz? itt már lap sincs. Elfújta a szél, és amint elnézem az írásod ezer éve.

2018. aug. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Most úgy komolyan,egy ilyen embertől mit akarsz?Ha a párom valamelyik rokona meghal,akkor nekem nem az az első,hogy elmenjek 3 napra bulizni.Az ilyen szerintem már ebből ítélve egy érzéketlen,önző,szar alak.

Ha jól értelmeztem,akkor lényegében 8 hónapon keresztül csalt az exével,(vagy az exét veled).

Szerintem te is nagyon jól tudod,hogy ez a fickó egy görény,csak vonzódsz hozzá,vagy szereted(bár egy ilyenben nem tudom mit lehet szeretni).

2018. aug. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!