Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a párommal?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok más,hogy oldja meg ezt a problémát:

Eléggé heves természetűek vagyunk mindketten.

Páromról azt kell tudni,hogy elég flegmán tud néha beszélni és ráadásul nem is igazán beszédes férfi. Én meg nem szeretem amikor lekezelő stílusban beszél velem vagy ok nélkül emelgeti a hangját. Olyankor megmondom neki,hogy ezt abba lehet hagyni stb és utána jön a veszekedés.Mi a legjobb praktika hogy most már tényleg vegye észre magát? általában eltelik 1-2 óra és akkor kibékülünk,mert úgy csinálja mintha semmi nem történt volna,de bennem meg bennem marad a tüske..Ha esetleg felhozom,akkor meg sem próbál meghallgatni,hanem azonnal rávágja,hogy nem ő a hibás stb.. Amikor ti veszekedtek és tudjátok,hogy a másik miatt van akkor mit tesztek,hogy elérjétek hogy belássa hogy ő hibázott?


2018. aug. 9. 18:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Amíg nincs másik pasi, addig vibrátor/dildó.


Nem illetek össze. Ennyi. Én nem x arakodok senkivel sem, ha nem vagyok boldog, akkor lépek.

2018. aug. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Bocs, mi nem veszekszünk, med duzzognk, mint egy dedós.


Szenvedhetsz vele nyugodtan, de nem fog változni semmi.

2018. aug. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Még nem nőttetek fel, nem kell uralkodni a másikon és nem kell azt keresni és bizonygatni, hogy ki a hibás.
2018. aug. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
El kell engedni.
2018. aug. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
30%
A reggeli meglepi szopi sok problémát megold.
2018. aug. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

"Amikor ti veszekedtek és..."


Lehet, hogy fura lesz, de léteznek normális emberek is akiknek nem ez az állandó elfoglaltsága, hogy veszekszik!!

2018. aug. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Heves természet, gyakran az emberek ráfogják arra, amikor nincs tolerancia.


Te belegondoltál abba, hogy neki hogy esik, ha felemeled vele szemben a hangod, és nem férfiként tekintesz rá, hanem lekezeled?


Ebbe gondolj bele, és legközelebb jusson eszedbe amikor hasonló helyzetbe keveredsz. Néha jobb ha csendben marad az ember, és inkább poénnal elüti a dolgok élét, mint sem fejjel előre belemenjen egy végeláthatatlan, értelmetlen vitába, ami csak mind kettőtök sérüléséhez vezetne és a kapcsolatotok gyengülésére.


Mondjuk alkalom adtán a helyzetet később kifigurázhatod neki, és akkor lehet, hogy még ő fog bocsit rebegni neked:D De ezzel nem szabad visszaélned.. Ez csak pillanatnyi erőfölényhez vezet, viszont a másiknak erre nem szabad rájönnie, hogy voltaképp a szócsatát te nyerted:)

2018. aug. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

Majd rájössz, hogy egy pszichopata...

Kisgyermekkori dacos szinten mozog, és sosem ő a hibás, ő csak kiabálni tud. Idővel egyre rosszabb lesz. Mióta vagytok együtt, hány évesek vagytok?

Menekülés, tipli.

Rengeteg hazugságra számíts.

2018. aug. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%
Csatlakozom az eddig hozzászólókhoz. Mi még nem veszekedtünk, pedig 3 éve ismerjük egymást és egy éve együtt élünk a vőlegényemmel. Nézeteltérések persze vannak, de tudni kell kezelni. Alapból én nem lennék együtt olyannal, akinek ilyen bunkó prosztó stílusa van. 24N
2018. aug. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Megmondod neki, hogy ő túl tökéletes ahhoz, hogy együtt éljen veled, ezért dobod.
2018. aug. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!