Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet reagálni arra, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet reagálni arra, ha az anyósom NEKEM mutogatja magát? (nő vagyok)

Figyelt kérdés

/2,5 évig laktam a barátommal a szüleinél, mivel még nem volt keretünk elköltözni./

Ez idő alatt, a barátom anyukája rendszeresen mutogatta magát nekem, fehérneműbe beült a szobánkba, csak a mi szobánkban lévő tükörbe nézegette magát feltűnően NAPI szinten stb

Mindemellett felpróbálta pl a fürdőruhámat és abba járkált, illetve ruhákat adott nekem , mert ő már kifogyta, és rám biztos jó a "dagadt" korszakából lévő nadrágja meg ilyenek. Egy idő után már iszonyatosan elviselhetetlen volt a helyzet,állandóan versengett velem.

Mellesleg egy 45 éves nőről van szó, aki imád sminkelni, de a családjára sosem főzött, takarítani se takarít mert takarítónőjük van amióta elmentem (addig meg én voltam az )

Már fogalmam sincs mit reagáljak erre, mikor ott vagyok, szerintem ez nagyon nem normális.

Egy 45 éves nő miért méregeti magát egy huszonévessel?

Amúgy nagyon jó alkatom van, 165 cm 50 kg , eleinte viccnek vettem, mert ha netán tényleg nagyon rusnya lennék és ő élvezné az előnyét 45 évesen, talán megérthető!? Fogalmam sincs...

Miatta léptem le onnan, mert már kiakasztott a helyzet, de így sem jobb, mert mikor átjárok , folytatódik :(



2018. aug. 9. 22:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem komplexusa van. Azt bizonygatja, hogy ő is van olyan bőrben mint egy 20 éves, nem tudja elfogadni hogy eljárt felette az idő és már 16 éves.
2018. aug. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Semmit különben meg, ne foglalkozz vele.
2018. aug. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
3%

165/50 nem jó alak, hanem konkrétan gyermek alkat. 8. osztályos normál alkatú ilyen. Még vékony annak is...


A volt barátnőd anyja pedig konkrétan beteg... Örülj, hogy megszabadultál tőle. Nagyon-nagyon beteg :)))

2018. aug. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Lol harmadik, most kerestem rá 50kg-os ketrecharcos nőkre és se nem vékonyak, se nem néznek ki nyolcadikosoknak. Ha a kérdező testmagasságát figyelembe véve, átkonvertáljuk az mma-sok színizomzatának egy részét zsírrá, rohadtul nem jön ki, hogy az illető anorexia alkatú.


Kérdező, én finoman közölném vele, hogy ne lovagoljon azon, hogy hozzád képest hogyan néz ki. Pláne ne próbáljon arra célozgatni, hogy neked rosszabb az alakod.

2018. aug. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
4%
Azt mondtam, hogy gyermek alkatú. A ketrecharcos nőket, akik meg tele vannak izommal, és férfiasak, nézegesse a hóhér!
2018. aug. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:

Kapuzárási pánik ugyanúgy megvan a nőknél is ebben a korban. Különösen ha a fiú gyermeke életébe új nő lép, nem érzi magát elsőszámúnak, mint eddig. Pláne ha egyetlen gyermeke a te párod. Ugyanez volt a helyzet egy barátnőmmel,a párja anyukája hirtelen fogyúkuraba kezdett, szürke ötven árnyalatát nézte a moziban, szó szerint utánozza és versengett a lánnyal.


Nem kellene offolni és belekötni a kérdezőbe... pláne nem az alakjában látatlanul. Két számból nem lehet megállapítani hogy ki hogy néz ki.

2018. aug. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Sajnos biztos vagyok benne , hogy akármilyen finoman közölném, én lennék a bunkó paraszt..
2018. aug. 10. 00:05
 8/17 A kérdező kommentje:
Persze , én ezt értem, viszont kezelni nem tudom a helyzetet. Lassan már ott tartok, hogy inkább hanyagolom a párom, csak ne kelljen ezt átélnem..
2018. aug. 10. 00:07
 9/17 anonim válasza:

Az talán segíthet, ha nem figyelsz rá, ignorálod. Ha nincs közönség, nincs műsor. Lassan, de talán ez változtat a helyzeten.

A másik dolog az hogy beszélhetnénk róla a párod dal és a az apjával, hátha ők tudnak rá hatmi.

2018. aug. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nagyon rég ignorálom, oda se nézek , mégis folytatja ... mindemellett a párommal is beszéltem róla , mondta , hogy látja , de ne törődjek vele . Sajnos ez engem nem igazán nyugtat .

A családja semmiféle negatív kritikát nem visel el, még a legalapvetőbb legkisebb dolgokban sem ; egyből üvöltöznek , hogy akkor takarodjunk el albérletbe ( pl , ha megmondjuk , hogy éjfél fele ne ordibálva beszéljenek, mert 4:30 kor kelünk munka miatt ..)

Ebből adódóan emiatt se lehet szólni :(

2018. aug. 10. 09:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!