Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet reagálni arra, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet reagálni arra, ha az anyósom NEKEM mutogatja magát? (nő vagyok)

Figyelt kérdés

/2,5 évig laktam a barátommal a szüleinél, mivel még nem volt keretünk elköltözni./

Ez idő alatt, a barátom anyukája rendszeresen mutogatta magát nekem, fehérneműbe beült a szobánkba, csak a mi szobánkban lévő tükörbe nézegette magát feltűnően NAPI szinten stb

Mindemellett felpróbálta pl a fürdőruhámat és abba járkált, illetve ruhákat adott nekem , mert ő már kifogyta, és rám biztos jó a "dagadt" korszakából lévő nadrágja meg ilyenek. Egy idő után már iszonyatosan elviselhetetlen volt a helyzet,állandóan versengett velem.

Mellesleg egy 45 éves nőről van szó, aki imád sminkelni, de a családjára sosem főzött, takarítani se takarít mert takarítónőjük van amióta elmentem (addig meg én voltam az )

Már fogalmam sincs mit reagáljak erre, mikor ott vagyok, szerintem ez nagyon nem normális.

Egy 45 éves nő miért méregeti magát egy huszonévessel?

Amúgy nagyon jó alkatom van, 165 cm 50 kg , eleinte viccnek vettem, mert ha netán tényleg nagyon rusnya lennék és ő élvezné az előnyét 45 évesen, talán megérthető!? Fogalmam sincs...

Miatta léptem le onnan, mert már kiakasztott a helyzet, de így sem jobb, mert mikor átjárok , folytatódik :(



2018. aug. 9. 22:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy verseng veled, bizonyítani akarja, hogy felér egy huszonévessel, sőt, mivel fogyott, azt hiszi, így már több nálad, megalázás céljából adja neked azokat a ruhákat. A legjobb barátnőm anyósának volt ilyen női kapuzárási pánikja anno, ő tetkót varratott, olyan göncökben lejtett, mint a mai tizenhat évesek, aztán összeszedett egy fószert, aki miatt elvált a férjétől. Ha vki ennyire nem képes elfogadni a korát, annak nem megfelelően öltözködik, viselkedik, az csak saját magát járatja le, tényleg nem éri meg foglalkozni vele, tedd azt, amit a párod mond, plusz gondolj bele, neki milyen ciki lehet, hiszen az anyja csinálja ezt.
2018. aug. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Még aludni se hagynak? Mindenért kiabálnak? Meg a fürdőruhádba belebújik? És te még ott vagy???
2018. aug. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
HA legkozelebb is felpuceran flangal elotted,csodalkozz ra: Nahat Gizi neni! Milyen lottyedt lett a borod a sok fogyastol!Vagy ez mar a korod miatt van??vagy :Erdekes,idaig eszre sem vettem, hogy mennyire megereszkedett a feneked/melled, bar a korodhoz kepest nem rossz..
2018. aug. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Gondoltam erre, hogy így reagálok :D De oltári cirkusz lenne belőle sajnos..
2018. aug. 10. 19:13
 15/17 anonim ***** válasza:
Én inkább az ellenkező stratégiát javasolnám. Csináj úgy, mint aki egyetért vele! "Jajj, Gizi néni, de jól nézel ki! Szeretnék én is így kinézni ennyi idős koromban." Azért mondom ezt, mert szerintem azt élvezi, hogy téged zavar, amit csinál. Csinálj úgy, mint akit nem zavar, hátha akkkor abbahagyja. :)
2018. aug. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Mondd neki, hogy talán jobb volna felöltözni, mert nagyon komoly lelkiismeret furdalásod lenne, ha a pasidat a saját anyjával csalnád meg. De ezt a pasid ne hallja. S ha a nyanya visszamondja neki, akkor tagadd!


Hidd ek: Ha elhinted neki, hogy biszex vagy, többé nem látod fedetlen!


Később ha bepletykál hogy biszex meg ilyen-olyan vagy, itt lesz a weblapon a bizonyíték hogy csak hülyére vetted

2018. aug. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kivéve ha biszex. Mert akkor rá Basz tál :D
2018. aug. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!