Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom jobban el van az anyámmal, mint velem?

Figyelt kérdés

A barátommal kb. 2 hónapja jöttünk össze. Friss kapcsolat még tudom. Első barátnője vagyok,én nagyon ragaszkodom és szeretem őt és látom, hogy ő is hozzám.

Most már van, hogy bejön hozzánk, de a szobámba sose jön fel,így kettesben sose vagyunk, hanem olyankor mindig lent akar maradni anyukámmal és vele beszél. Amúgy nagyon jól érzik egymással magukat és nagyon jól elcsevegnek. Őszintén jobban,mint én a saját barátommal. A barátom 20 éves létére nagyon kijön az idősebb korosztállyal, mert sokszor dolgozik velük, meg faluban is lakik.

Mindig egy csomót nevetnek és kibeszélik az élet nagy dolgait. De kb. Ez megy 1-2-3 órán át, aztán azt mondja, hogy haza kell mennie, mert másnap korán dolgozik és ennyi volt a találkozásunk.

Anya amúgy gyönyörű nő. Egymás mellett ha ülnek anya kb. 20 évesnek tűnik:D nevetséges, de igaz. A beszéde, a hangja, a kinézete..., de persze sokkal tapasztaltabba.:D

Én már sokszor nem nagyon tudok neki mit mondani, elég tapasztalatlan és őszintén szerencsétlennek érzem magam. :( :( :( :( :(

20L 20F az anyukám meg 45 :D



2018. aug. 10. 00:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
oké, akkor mi a kérdés?
2018. aug. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Be fogja rakni neki.
2018. aug. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer megdugja majd anyádat. Ennyi.
2018. aug. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az hogy ez normális -e, hogy nem akar kicsit velem is lenni :D
2018. aug. 10. 00:14
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Igen, a párod jobban el van az anyáddal, mint veled.
2018. aug. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%

azt :D csak te tudhatod :D hogy normális e :D

ebből a sok virulós szmájliból nem úgy tűnik hogy kurvära zavarna téged ez az egész.

2018. aug. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Beszélj anyukáddal.
2018. aug. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, nekem ez már súrolja a "nem normális" határát :D Főleg az, hogy a pasid lent AKAR maradni anyáddal. Magyarul felmehetne a szobádba és veled tölthetné azt a pár órát, de ő inkább anyádat válassza. Nekem ebből ez jött le. Beszélj a pasiddal...
2018. aug. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Vegtelenul egyszeruen kideritheto: megkered anyukadat h ne legyen ott. Ha ott van, foglalja el magat. Ha ezek utan nem tud veled mit kezdeni a srac akkor pontosan tudod h nem illetek ossze.
2018. aug. 10. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

édesanyád is jóféle... nehogy már ne tűnjön fel neki tapasztalt nő létére, miről van szó.


37/N

2018. aug. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!