Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom jobban el van az anyámmal, mint velem?

Figyelt kérdés

A barátommal kb. 2 hónapja jöttünk össze. Friss kapcsolat még tudom. Első barátnője vagyok,én nagyon ragaszkodom és szeretem őt és látom, hogy ő is hozzám.

Most már van, hogy bejön hozzánk, de a szobámba sose jön fel,így kettesben sose vagyunk, hanem olyankor mindig lent akar maradni anyukámmal és vele beszél. Amúgy nagyon jól érzik egymással magukat és nagyon jól elcsevegnek. Őszintén jobban,mint én a saját barátommal. A barátom 20 éves létére nagyon kijön az idősebb korosztállyal, mert sokszor dolgozik velük, meg faluban is lakik.

Mindig egy csomót nevetnek és kibeszélik az élet nagy dolgait. De kb. Ez megy 1-2-3 órán át, aztán azt mondja, hogy haza kell mennie, mert másnap korán dolgozik és ennyi volt a találkozásunk.

Anya amúgy gyönyörű nő. Egymás mellett ha ülnek anya kb. 20 évesnek tűnik:D nevetséges, de igaz. A beszéde, a hangja, a kinézete..., de persze sokkal tapasztaltabba.:D

Én már sokszor nem nagyon tudok neki mit mondani, elég tapasztalatlan és őszintén szerencsétlennek érzem magam. :( :( :( :( :(

20L 20F az anyukám meg 45 :D



2018. aug. 10. 00:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A barátod már nagyon úgy tűnik, hogy anyád miatt jár hozzátok.A "bakacslistáján" nagy valószínűséggel szerepel az anyáddal való szex is.
2018. aug. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%
Ha legközelebb mentek hozzátok, akkor kérd meg anyudat hogy ne legyen otthon. A pasidnak direkt ne szólj előre. Kíváncsi lennék, hogy tudna e veled mit kezdeni. Szerintem mindenképp próváld ki.
2018. aug. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Most viccesen azt is mondhatnám, hogy "dugd meg az anyját, vedd el a lányát"...

Komolyra fordítva,szerintem próbálj meg te is bekapcsolódni beszélgetésbe, vagy valamilyen szinten kommunikáld felé azt, hogy veled is foglalkozzon ( hívd fel)...

2018. aug. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Az apukámmal még nem nagyon találkozott,mert apa hétvégén van otthon,hétköznap dolgozik, a barátom meg hétvégén dolgozik,hétköznap otthon van.

Majd megpróbálom,bár most nehéz lesz,mert anya most egy hónapig otthon lesz, hova küdjem a saját anyukámat :D ilyet nem akarok tenni.

Azt várom, hogy a barátom saját magától mondja,hogy na akkor menjünk fel hozzád, filmezzünk beszélgessünk csináljunk valamit, de nem :/.

Ez nekem csak azért furcsa,mert nekem volt előtte egy barátom, aki mikor átjött beszélt kicsit anyával aztán már húzogatta a szemét a lépcső felé.

De a barátom véletlenül se. Ő addig van lent anyával míg haza nem kell lennie. Én meg sokszor nem tudok bekapcsolódni a beszélgetésükbe,mert olyan gyorsan elkezdenek kommunikálni. Meg egymás felé néznek én totál kiesek a képből. Szóval olyankor van hogy megunom és elkezdek mosogatni vagy valami házi munkát csinálni,hogy ne legyen gáz,hogy én csak ott ülök.

Bocsi,hogy nevetős szmájlikkal írtam, zavar egyébként a dolog. Csak próbálom viccesen felfogni,nem szeretnék szomorkodni.

2018. aug. 10. 11:26
 15/16 anonim ***** válasza:
Megis mirol beszelgetnek? A relativitas elmeletrol? A vilagpolitikarol? Mi az, hogy nem tudsz bekapcsolodni a beszelgetesbe? Eleg butuska lehetsz, ha csaladi korben,(nem idegenek kozott)hetkoznapi temakban nem tudsz semmihez hozzaszolni.
2018. aug. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ketszintes hazban eltek. Nyugodtan elmehet teregetni,kapalni,beulhet a szobajaba tevezni vagy kitakaritja a pincet. Ha szobakonyhas lakasban lennetek megertenem a problemat, de igy....
2018. aug. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!