Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért bántják a magamfajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bántják a magamfajta férfiakat azért, mert tökéletes az életünk nők nélkül?

Figyelt kérdés
Ez tudatos döntés, egy nő csak bajt hoz a férfira. Sokkal tisztábban látom az életben a dolgokat, nyugodtabb minden körülöttem, hogy a saját utamat járom és nem foglalkozom a bugyuta nőkkel.
2018. aug. 14. 22:37
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
85%
Az eddigi válaszaid alapján egy elmeroggyant gyűlölködő idióta vagy, az embereket ez zavarja, nem az egyedülléted. Két harmincas nőismerősöm barátom van akik nem akarnak barátot, férjet, egyikük sem szidja a férfiakat pedig kijutott nekik bántalmazás sőt nemi erőszak. A hozzád hasonló óriáscsecsemők meg egy szakítástól traumatizálódnak és teli szájjal szidják a nőket. Ez szánalmas, nem az egyedüllét.
2018. aug. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
84%
Ja és nem így ír egy jó életű ember, te inkább tűnsz elkeseredettnek, aki nem tudja feldolgozni, hogy nincsen senkije.
2018. aug. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
64%

Sok barátnőm volt, és sok csajom volt. Bajt a testvéred, de még a szomszéd is tud rád hozni. Mivel mások élete keresztezi a tiedet, így ez elkerülhetetlen.

A másik problémája mindenkinek van, neked is.

De a legtöbb olyan "gyerek", mint te azért csinálja ezt, mert 30 évesen, még nem volt nővel, és le se köpik a nők. Így azt mondják "végeztem a nőkkel", közben a nők végeztek veled.

Vannak biológia igények, amiket ki lehet elégíteni nővel, kapcsolat nélkül, ez a szex kapcsolat. És nem kell meghallgatni senki gondját-baját.

Így is lehet egyedül élni. :D

2018. aug. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
25%
Ha nem zavarna hogy nincs nőd, akkor nem is vennéd bántásnak. De zavar téged és ezért veszed magadra.
2018. aug. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%

#6, azért arra ne legyél büszke, hogy nem jársz fodrászhoz. Drága? Hová jársz, Hajashoz, Zsidróhoz? Nekem 3600 szokott lenni mindennel együtt, háromhavonta, marha drága...

Az meg, hogy nem szereted a női táskákat, egyéni szocproblem, senki nem kerdezte. Azért mert valaki szereti, az nem azt jelenti, hogy a pasijával veteti meg, a kérdező ezt írta.

Nekem pl. rengeteg ruhám, sminkem, cipőm és táskám van, magamnak vettem, köszönöm szépen.

Kérdező, te meg egy nyomi vagy.

2018. aug. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 peca1000 ***** válasza:
7%

Arra készülj fel, hogy a rokonság, és a haveri kör előbb-utóbb ki fog közösíteni magából.


Mert a haverjaidnak is lesznek párjuk, akkor minek hívjanak el téged, csa feszengenél egyedül.


Nekik hamarosan családjuk is lesz, akkor meg végképp nem kellesz nekik.


A rokonság meg minek tartsa a kapcsolatot veled, hisz nem akarsz senkit magad mellé, hiába próbálnak erre ösztönözni.


A kollegáid is kerülni fognak, mert nem tudnak majd veled miről beszélgetni, csak egy szerencsétlen lúzert látnak majd benned.

2018. aug. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
52%

Na, már megint egy saját útját járó fétrfi.

Az a baj veletek, hogy azt hiszitek magatokról, hogy bárkit is érdekel az hogy ti hogy éltek. De elárulok egy titkot: K_rvára leszarja mindenki, hogy te boldog vagy, vagy minden egyes nap egyedül sírsz a szobádban. Ha te magad nem állsz a pofon útjába, akkor senki nem fog odarohanni hozzád, hogy "te mocskos MGTOW!!!!". De ti mindenhol hírdetitek az agymenseteket, ócsároljátok a nőket és felsőbbrendűnek állítjátok be magatokat. Ez persze, hogy kivívja az emberek haragját.

Bár belőlem inkább szánalmat váltotok ki. Szánlak titeket, mivel szenvedsz, de lusta vagy változtatni. Azért állsz MGTOW-nak, mert a nők le sem szarnak és ezt könnyebb feldolgoznia a pici lelkednek ha bemeséled magadnak, hogy saját magad akarod így.

Ez az egész MGTOW olyan,mintha a vágóhídi marhák alapítanának egy szövetkezetet, amiben kimondják, hogy ők amúgyis a kés felé akartak menni.

2018. aug. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
42%

Abban mi a tudatos döntés hogy nem tudsz összeszedni egy épkézláb csajt?

Ezzel vígasztalod magad hogy "jó nekem így"? Jó a f@$zt és ezt TE TUDOD A LEGJOBBAN. Tőlem komám megszáradhatsz egyedül, én pont le$z4rom. De egy olyan ember aki rendben van saját magával azt qrvára nem szokta érdekelni mások véleménye és főleg a "bántást" kezeli másképpen.

2018. aug. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

#15 nem azt mondtam hogy nem járok hanem hogy RITKAN járok mivel nem kell havonta festeni a hajam.

Hat nekem nem 3600 volt mindennel együtt.

Bocs hogy leírtam a véleményem hogy nem szeretem a nőies csicsás dolgokat

Pláne nem mással vetettni

Én is mondjam hogy egyéni szocproblem mennyi noies giccses ruhád meg táskád van mert senkit nem érdekel?

Miért zavar az téged hogy leírtam hogy én nem szeretem ezeket ?

Egy másik kommentre reagáltam aki azt irta a nő addig szereti a Férfit amíg vesz neki táskát és elviszi fodrászhoz

Ezért irtam amit mielőtt beszólnal

Kosz

2018. aug. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

#15

Nekem képzeld nem 3600 a fodrász hanem 20.000 vagassal festéssel mindennel együtt

Csak nem kell havonta mennem fodrászhoz

2018. aug. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!