Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exe ismerőse lett facebooko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exe ismerőse lett facebookon és eltűntek a közös képek. Aggódjak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok facebook függő, de ez érdekes.

2 éve vagyunk együtt a párommal. Az exe megcsalta a pasim, ezért szakítottak. Törölték egymást, majd pár napja a csaj bejelölte a pasim, és a pasim facebookjáról hirtelen eltűntek a közös képeink. Rákérdeztem, hogy ez mi, mire a pasim értetlenkedik, nem tudja mi történt.

Szerinte valaki feltörte ezért gyorsan jelszót változtatott.

Nekem ez bűzlik, de nem tudom, mit kellene tennem.


2018. aug. 15. 21:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakinek feltörik a fiókját, azért durvább dolgokat csinálnak, nem a csajával közös fotókat törlik le... Egyértelműen akar vmit a lánytól.
2018. aug. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, nyisd ki a szemed és láss! A pasid egy olcsó kifogással akarja eloszlatni a gyanút.
2018. aug. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Aggódj.

A társaságomban van egy srác, aki pont ugyanezt csinálta, miközben más nőkkel flörtölt..

Kitörölte a párjával való közös képeket, majd saját magáról hagyott fent párat. Idővel aztán a párja észrevette, és kb. hasonló sztorit mesélt neki arról, hogy miért is nincsenek fent a közös képeik.

Sőt, felhozta a munkát is és egyéb dolgokat, ami miatt inkább nem tartana fent ilyen képeket..


Véletlen nincs olyan, hogy kódolva van a telefonja, esetleg ha nincs kódolva, de ki van nyomva a wifi és a mobilnet amíg együtt vagytok otthon..? (Már ha együttéltek)

2018. aug. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Végre egyszer, visszanyal a fagyi is. :-)))
2018. aug. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Te miről beszélsz utolsó?
2018. aug. 16. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 peca1000 ***** válasza:
16%

Ez bizony eddig tartott.


Pasicsere, mást nem tudsz tenni.


Vagy nyitott kapcsolatban folytatjátok tovább.

2018. aug. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 acelsziv ***** válasza:
Mi lett a vége?
2018. szept. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!