Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki, hogy oldotta meg kultúrált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki, hogy oldotta meg kultúráltan és normálisan az exel közös gyerekkel kapcsolatos kérdéseket, mindennapi dolgokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Páromnak van egy 3 éves kislánya. Anyukával megromlott a kapcsolat már a kislány születése előtt. Nem tervezett volt a baba. Próbálták megoldani, nem sikerült, szétmentek. Mi lassan két éve vagyunk együtt. Párom nagyon lelkiismeretes a kislánnyal kapcsolatban.

De az exe egyszerűen szörnyű. Engem alapból utál, szerinte én tehetek mindenről, és hogy szétmentek anno, pedig akkor még együtt sem voltunk. Nagyon sok konfliktusunk adódik ebből, mert azt érzem, hogy bárhogy szivatja a páromat mindenre bólogat neki. Párom családját nem ismerem, mindenki az exet védi. Illetve a kislányt sem 2 év után pedig szerettem volna már sokszor megismerni, közös programot csinálni hárman. Egy alkalommal találkoztam vele kb 45 percre de abból egy év után de anyuka részéről abból is hatalmas cirkusz lett, hogy mi az h a párom elhozta hozzám a saját gyerekét. Persze ő nem számol be róla hogy mikor hova viszi a kislányt...

Tegnapi eset pedig az volt h bejelentette hogy ismét mennek nyaralni egy hétre. Egyszer már voltak júliusba.

De ez az egy hét beleesik a gyerek születésnapjába ami 27.én lesz és ők majd csak szeptember elsején jönnek haza. Páromat nagyon rosszul érintette, hogy nem tud a kislányával lenni születésnapján. De nem szólt semmit, hogy akkor legközelebb ne a születésnapján vidd el nyaralni légyszíves vagy bármit. Nekem mondta, hogy ez így elég sz*r. Nem értem hogy akkor ezeket az exének mi a fenéért nem mondja meg? Volt hogy azt a választ kaptam hogy nem fog a gyerek felett veszekedni. Nyilván nem is kell veszekedni hanem normálisan megbeszélni ezeket a problémákat. De egyszerűen azt érzem hogy ők ezt egyáltalán nem tudják a helyén kezelni. Persze nem egyszerű ez a helyzet, de én úgy gondolom hogy elég sokan elváltak már úgy hogy van közös gyerek és szépen meg lehet oldani hogy mikor kinél van a gyerek anélkül hogy a másikkal ki legyen cseszve.

Tavaly történt egy olyan is hogy párom pár alkalommal ott aludt az exénél állítólag a gyerek miatt. Csak hogy én erről nem tudtam. Teljesen véletlenül derült ki, de még először akkor is tagadta aztán végül beismerte. Illetve az ex folyamatosan szivecskézi az összes képet facebookon.. azért is jó pár napig szóltam páromnak, hogy jó lenne hogy ha most már szólna neki hogy fejezze be. Ő mindenkivel jóba van a párom családjából főleg a nővérével, meg van jelölve családi eseményeken hogy ő is ott volt, én meg sokszor mintha nem is léteznék.

És most már nem igazán tudom ezt a helyztet hogyan kezelni. Igaz még sosem volt olyan párom akinek gyereke van, ezért is kérdezem hogy másoknál ez miként szokott működni? Lehet csak én nem vagyok elég türelmes, már nem tudom eldönteni.

Köszönöm ha megosztjátok velem a saját tapasztalatotokat.

26/N


2018. aug. 17. 09:41
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Én is ezt szerettem volna. persze nem mindig ott lenni hogy ő is töltsön csak a gyerekkel időt de néha-néha én is mentem volna.

Én úgy vélem, hogy tart tőle hogy a kedves ex milyen cirkuszt fog levágni ha megtudja hogy velem is tölt időt a kislányt és netalán meg is szeretne. De hát ez a normális egy idő után. Gondolom majd neki is lesz kapcsolata.

2018. aug. 17. 13:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!