Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt élünk a párommal 7...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt élünk a párommal 7 éve.1 éve született meg a babánk és azóta egyfolytában morgás van. Én azért vagyok morgósabb mert éjjel sokszor ébredünk, sajnos nem túl jó alvó a baba minimum 10 ébredés van. Fáradt vagyok most már nagyon?

Figyelt kérdés

Ő meg azon morog, hogy neki a kertet kell csinálnia.Hogy munka mellett mennyi minden dolog van ami rá hárul.Most van szepába a gyerkőc.Le se tudom tenni, ha szerencsém van meg tudom főzni az ebédet, takarítom a házat aztán ,mosok.Nem fér bele több.Viszont ő még egyszer se mondta, hogy na ma éjjel majd alszok a gyerekkel én aztán pihenj egy éjszakát ő szépen elvonul este 7-8 fele aztán reggel látjuk újra.Ha nekem jobb napom van és próbálok kedvesebb lenni akkor tuti neki meg rossz a kedve és belegyalogol az ember lelkivilágába aztán ugyanolyan rossz lesz az a nap is mint a többi.Múltkor szarul voltam ,de eszébe se jutott ,hogy talán többet kellene a gyerekkel foglalkozni, hogy le tudjak dőlni vagy akármi..Most ő érzi magát ,,kellemetlenül" és elvárja, hogy a gyerek mellett őt is ugráljam körbe sajnáljam, mert ő tuti halálos beteg.Már nagyon elegem van az egészből.

Van erre megoldás? Vagy idővel csak rosszabb lesz.


2018. aug. 18. 10:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
75%

Jól mondja az utolsó. Add a kezébe a gyereket, és csináld a dolgodat.

Te 24 órázol, a férjed is biza 24 órázzon, amíg ilyen kicsi a gyerek. Te otthon, ő a melóhelyén, hazajön, és folytassa a munkát. Bakker, te ezt csinálod.

Nálunk 3 gyerek van, férjem 10-12 órázik, hazajön és folytatja. Ezt úgy kell érteni, hogy a lakás kész, kaja kész, de ha van teregetni való, akkor segít, együtt hamarabb végzünk. Majd mindenki pihen, amikor minden kész van.

Én annyit kértem a férjemtől, hogy ha itthon van, babázzon, én pedig házimunkázok. Héttagú a család, nem fogom őt kiszolgálni karomon egy babával, míg fekszik. De szerencsére nem ilyen.

Legyél határozott! Ha nem változik, lapát, mert nem lesz jobb!


37/N

2018. aug. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Le kéne ülni megbeszélni. Őszintén. Mindent el kell mondani,majd 1-2 nap amíg mind a ketten átgondoljatok mit kéne csinálni,hogy mindenkinek jobb legyen.

Nagymamákat bevinni,néha 1-2 órát ott legyen és vigyazzon rá,addig lehet kicsit pihenni.


És szex,testiség,ölelés,csók,szenvedély,ezt ne hagyjatok kihunyni a kapcsolatból. Akarmilyen fáradtak is vagytok. Este amikor elalszik a gyerek essetek gyorsan egymásnak. Egy jó szex után mindenki máshogy áll a másikhoz.

2018. aug. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Védőnőtől kérdezted már, hogy mi az oka ennek a sok kelésnek? Változtatnotok kellene valamit, egy 1 évesnél ez már nem hétköznapi szerintem. Ezzel kezdeném. Utána leülnék beszélni a párommal az életünkről, de ezt így nem csinálnám, amit ti.
2018. aug. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nincs elkaptatva a kicsi? Folyton fogod amúgy vagy mi? Oké minden baba más... De azért egy 1 éves gyerkőc már szépen el tud játszani a játékaival, már a mese is leköti,stb nem kell főzés közben is fogni.
2018. aug. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
87%
Több megoldàs is van. 1. Kérjetek segítséget. Hívj kertészt, takarítót, bébiszittert, rendelj házhoz kaját. 2. Szerezz be egy csatos hordozót. Így fel is van véve a gyerek, meg a kezeid is szabadok. 3. Szoktassátok le a babát az éjjeli randalírozásról. Ne kapd ki az ágyból minden nyekkenésre. Ha felsír, várj pár percet, lehet, hogy magától visszaalszik. Ha nem, akkor az ágyban simogasd. Csak végső esetben vedd fel èjszaka. 4. Cseréljetek! Te menj vissza dolgozni, és maradjon a férjed gyesen.
2018. aug. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
52%

Na, ezért nem kell gyereket vállalni :D


Nekem eszem ágában nem lesz szülni, többek között ezért.

2018. aug. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Összességében válaszolok.

Próbáltuk megbeszélni, hogy melyikünk miben hibás,mit kéne máshogy.Van egy-egy szombat ami majdnem jól is sikerül aztán kezdődik elölről az egész.Vagy mert én mordulok valamiért vagy mert őt baccak fel melohelyen és úgy jön haza hogy ideges és akkor ő morog.

A babát látta már vagy 5-6 felé orvos.Neurologus,gondoltunk ételallergiara mindegyik orvos rendben találta.Gyors a mozgasfejlodese,keveset alszik nappal is.és a családban van hiperaktív lehet később kapunk ilyen ,,besorolást" de pillanatnyilag senki nem fogja rá mondani mert 3 év alatt ezt nem diagnosztizálják.

Nincs elkapatva,felkapkodva mert van hogy egy hétig teljesen egyedül kell boldogulnom így erre nagyon figyeltem.Most fogzik,védőnő szerint szepazik is lehet ettől van hogy még kevésbé engedi el maga mellől az embert.

Nagymama sajnos messze el és még dolgozik,párom szülei nem élnek.Igy meg az se megoldható, hogy 1-1 órára odaadom mamazni.

Ahhoz picinek érzem hogy tök idegen emberre bizzam.Videken meg gyorskajat lehet rossz minőségben rendelni így is van rajtam meg plusz kg nem hiszem hogy kellene még hizlalni a hatsom.


Az aki örömkodik hogy nem szült meg gyereket meg minek jön ide onigazolni? Nem a gyerek tehet arról, hogy olyan a két szülő hogy nem jut egyről a kettőre.Illetve üzenem neki azt se tudja meg soha milyen büszke az ember mikor először megfordul,mászik,feláll vagy épp járni kezd.Meg azt sem milyen érzés mikor boldogan rád mosolyog,hozzád bújik.Ezektol is megfosztod magad.Aztan ámen.A gyerek semmiről se tehet!

2018. aug. 18. 18:32
 18/22 anonim ***** válasza:
55%
Ha te csak erre tudsz büszke lenni, mert semmi mást nem tudsz felmutatni csak sajnálni tudlak, de nagyon!
2018. aug. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

18


Európában nincs olyan ország ahol ne jártam volna.Diplomám van,saját vállalkozásom ami megy és párom illetve gyerekem.A párommal meg az van ami.Nyilván vele kell többször leülni aztán vagy megy vagy szétválunk.Ennyi amit fel tudok mutatni.:) Nyilván te több vagy, többet tudsz, többet érsz ,több mindenben vagy jó, tökéletes ,hibátlan emberi kapcsolatokat tudsz magad körül...Én meg csak ennyi vagyok.

2018. aug. 18. 18:58
 20/22 anonim ***** válasza:
31%
Na ha ilyen okos vagy, akkor lehettél volna azelôtt is okos, hogy bejött volna a képbe a gyerek, hogy lásd, hogy a párod olyan amilyen és nem szabad - legalábbis nem érdemes - egy rossz kapcsolatba szülnöd. Rossz kapcsolat, igen, mert ahol a másik fél csak morog és sz.rik a másik fejére csak a maga bajával van elfoglalva az egy rossz kapcsolat!
2018. aug. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!