Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt élünk a párommal 7...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt élünk a párommal 7 éve.1 éve született meg a babánk és azóta egyfolytában morgás van. Én azért vagyok morgósabb mert éjjel sokszor ébredünk, sajnos nem túl jó alvó a baba minimum 10 ébredés van. Fáradt vagyok most már nagyon?

Figyelt kérdés

Ő meg azon morog, hogy neki a kertet kell csinálnia.Hogy munka mellett mennyi minden dolog van ami rá hárul.Most van szepába a gyerkőc.Le se tudom tenni, ha szerencsém van meg tudom főzni az ebédet, takarítom a házat aztán ,mosok.Nem fér bele több.Viszont ő még egyszer se mondta, hogy na ma éjjel majd alszok a gyerekkel én aztán pihenj egy éjszakát ő szépen elvonul este 7-8 fele aztán reggel látjuk újra.Ha nekem jobb napom van és próbálok kedvesebb lenni akkor tuti neki meg rossz a kedve és belegyalogol az ember lelkivilágába aztán ugyanolyan rossz lesz az a nap is mint a többi.Múltkor szarul voltam ,de eszébe se jutott ,hogy talán többet kellene a gyerekkel foglalkozni, hogy le tudjak dőlni vagy akármi..Most ő érzi magát ,,kellemetlenül" és elvárja, hogy a gyerek mellett őt is ugráljam körbe sajnáljam, mert ő tuti halálos beteg.Már nagyon elegem van az egészből.

Van erre megoldás? Vagy idővel csak rosszabb lesz.


2018. aug. 18. 10:52
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Az3rt az nem úgy megy hogy csak úgy lepasszolod a férjednek a gyereket 🤣 Gondolom te se mégy be segíteni ha dolgozik. Neked ez a dolgod, ő pedig azért hajt hogy nektek jobb legyen. Ne kapasd el a gyereket, ne rohanj hozzá éjjel, ne kezeld kiskirályként. Nem egy egész céged van csak egy gyereked.
2019. jan. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Nem ,,lepasszolom",mert ő legalább annyira szülő mint én! Szóval ne már ,hogy lepasszolásnak számítson, hogy anyuka rábízza az apukára a gyereket! Ki a t..től kérhetnék segítséget ,ha nem a férjemtől???:)

Én is dolgozom amellett, hogy éjszaka fent vagyok és nincs elkapatva a gyerek, ő ilyen.Így alszik,több ilyen gyerek is van szóval nem vagyunk mégcsak ufók se..nem minden baba alussza át az éjszakát 2 -3 hónapos korától.

2019. jan. 7. 16:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!