Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan esik rosszul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés
Házvásárlás előtt állunk, minden forintot igyekszem félretenni. A párom akart venni nekem valamit, ami fontos, de még várhatott volna. Kértem, hogy ne vegyen. 2 napra rá megvette. Jó vétel volt valóban, de engem zavar az újabb pénzköltés, illetve, hogy direkt kértem, hogy ne költsön most erre, amit annyira nem tartott tiszteletben, hogy mielőtt megvenné legalabb szól, hogy talált egy jó árut, gondoljam meg. Ez nem először fordult elő. Tudom, hogy jót akart, de azt is tudom, hogy direkt nem kérdezett meg újra. Én vagyok szigorú, vagy nektek is rosszul esett volna?
2018. aug. 18. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem esett volna rosszul, mert semmi rosszat nem csinált ellenem/nekem. Te a te forintjaid tedd félre mind, de az ő pénzét nem oszthatod be. Gondolom ő is gyűjti ha ketten szeretnétek venni házat, de nem hiszem,hogy milliókba került ez a dolog és emiatt évekig csúszott a házvásárlás. Nekef akart örömet szerezni, nehogy még le[3aszd emiatt. Köszönd meg szépen.
2018. aug. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, ügyeletes hisztinek való eset.
2018. aug. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem szigorú vagy, hanem hisztis...
2018. aug. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!