Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben a helyzetben mit csinálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben mit csináljak? Nagyon összevesztünk a férjemmel és mindketten azt gondoljuk nekünk van igazunk!

Figyelt kérdés
a történet: a párom 2hónapja fel sem hívta anyuékat, feléjük se nézett. Valamelyik nap csúnyán össezvesztünk erre beállított ozzájuk, h mit tegyen. Apuák próbáltak neki segíteni, tanácsot adni. Tegnap átmentem a szüleimhez és apu megjegyezte, h szarul esik neki, h a párom feléjük se néz, meg sem kérdezi mi van velük, csak akkor keresi őket ha akar vmit. Én hülye ezt elmondtam a férjemnek, amire az volt a reakciója, h: "apád kapja be". Na erre nekem sem kellett több. Nekiestem, hogy lehet ennyire szemét, mert anyuék egy csomót segítenek nekünk, és hogy jön ő ahhoz, hogy így beszéljen másról, és különben is ne merje magának megengedni ezt a hangnemet. Erre közölte, h amikor ott volt, akkor apu miért nem tudta ezt neki elmondani, miért a háta mögött kell beszélnie. Erre közöltem vele, majd akkor kérje ezt számon aputól, ha ő nem beszéli ki a szüleimet. Ő sem mond el nekik semmit, csak nekem mondja, h apám nem tud vezetni, anyu ilyen meg olyan meg mindenkivel baja van. Nekem tök szarul esik, h így viszonyul a családomhoz (főleg, hogy az ő szülei nem is ismernek, az esküvőnkre sem jöttek el és leszarják a fejünket), mert anyuék segítenek egy csomó mindenben és szerintem nem ezt érdemlik. És szerintem, akkor mondhatna ilyen, ha ő nem beszélné ki őket a hátuk mögött. Nagyon csúnyán összevesztünk, megmondtam neki, h egy önző fasz, aki csak saját magával van elfoglalva, mert neki mindent lehet másnak meg semmit. Az jó amit ő csinál, mindenki más szemét. Kijelentette azt is, h többet nem megy anyuékhoz és fel sem hívja őket. És amin a legjobban kiakadtam, amikor közölte, h amikor segítenek, akkor rajtam segítenek. Hát akkor röhögtem ki, mert amikor anyuék bevásárolnak akkor abból ő is eszik. Amikor adnak pénzt, abból ő is tankol és vesz cigit meg kaját. Nem értem ezt at ámadó hozzáállását. Ma már kijelentette, h ő ebben a házasságban tök egyedül van meg amúgy is, mert soha nem állok mellette és mindig csak veszeszem. De szerintem most totál nem volt igaza. Mit tegyek?
2008. nov. 3. 10:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Lehet azt kellene csinálnod,hogy hagynod kellene a párodat is érvényesülni,nem kell hagyni mindent,hogy a szüleid fizessenek,lehet nem-et is mondani.Néha lehet,hogy nem is ártana.Meg kicsit több időt kellene magatok lennetek.Túl sok lehet ez így neki,ami valahol érthető.Ugye az ő szülei sehol sincsenek lehet ez is bántja valahol.Ha egy kicsit ritkábban mentek át,meg kevesebb mindent fogadtok el tőlük,akkor sem történik semmi,attól még a szüleid maradnak és lehet a párodnak is jobb lesz,hogy többet lehettek magatok és ő is jobban tud majd érvényesülni.
2008. nov. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Azt hiszem az lesz a legjobb, h leülök vele és megpróbálom rávezetni mondja el mi a baja, és hogy neki hogy lenne ez a helyzet jó hogyan oldjuk meg, hogy ne érezze kellemetlenül magát. Sajnálom őt a szülei miatt, de pont emiatt hittem azt, h az én szüleimmel normális lesz a viszonya. Köszönöm mégegyszer.
2008. nov. 3. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!