Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom külföldre szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom külföldre szeretne költözni, én viszont nem. Ez a kapcsolatunk vége?

Figyelt kérdés

Már hetek óta ezen áll a bál, mivel ő Angliába szeretne költözni, én viszont nem. Én itthon is nagyon jól érzem magam, szerencsére nagyon jól is keresek/keresünk, de Ő ennek ellenére menni akar. Mit tegyek?

Én 28 éves nő vagyok, a párom 30 éves férfi.


2018. aug. 19. 21:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem trollkodok te retardalt állat! Te meg a tanácsokat se fogadod jól? Nem csodálkoznék ha a párod elhagyna téged valami kevésbé pesszimista noert
2018. aug. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Az összes hsz-det jelentettem a modiknak, drága 33%-os.
2018. aug. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
16os! Bocsánat haverom, nem akartam!❤️ Tudd én mindig rendes leszek veled, ha te is rendi leszel velem!!!
2018. aug. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, te valóban megismerted a párodat ez alatt a 8 együtt töltött év alatt, ha ilyen elemi erejű meglepetéssel tudott szolgálni számodra ezzel a bejelentéssel?
2018. aug. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

12-es válaszoló. Kettőnk között ki a retardált állat? Én csak megkértem valamire, maga pedig így reagált. Elfogadom én a tanácsokat, csak nem trollkodás formájában.


15-ös válaszoló: Én nagyon is furcsállom, hogy ilyen hirtelen jött az ötlete, eddig sosem esett erről szó, mivel minden rendben van itthon is. Kezdem azt hinni, hogy valami más van a háttérben...

2018. aug. 19. 23:08
 16/21 peca1000 ***** válasza:

Hagy menjen, és szakítsatok.


Akkor szoktak kimenni, ha itthon rossz a meló, és keveset keresnek.


De itt ez nem áll fent.


Kint akarsz sza...rabb melót végezni, mikor itt jó munkahelyed van, jó fizetéssel?


Eszedbe ne jusson!


Ha a pàrod ilyen hülye, akkor menjen.

2018. aug. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ha jó munkád van, nem érdemes miatta veszni hagyni. Őt sem érdekli, hogy téged hagy veszni, a szerelmét. Kérdéses is ez a szerelem-dolog.
2018. aug. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
8 éve együtt vagytok és 6 éve együtt éltek, nem lehet, hogy már nem szeret és ezért akar menekülni? Ha szeretne, megértené, hogy nektek itt normális, jól fizető állásotok van, jól éltek, nem kell ennél több. Ráadásul hirtelen jött neki, ez több, mint furcsa. Ja, és főleg itt hagyna téged. Szerintem már nem szeret.... :/
2018. aug. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Talán megijedt a gyerekvállalástól és így próbál kihátrálni belőle.
2018. aug. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben nálunk nem ment a bál. Megmondtam, hogy ha állást kapok Svájcban (olyan 70% volt rá az esély), elfogadom, ha jön jön, ha nem, akkor szakítok.


Nem jött, én költöztem, és aztán lassan két éve élek együtt egy remek nővel, akinek nem volt akadály a külföldi élet, meg szakmája is van, amiben tud dolgozni itt is.

2018. aug. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!