Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarja mostanság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja mostanság a kapcsolatban sok pasi lefogyasztani a párját?

Figyelt kérdés
Többször olvastam itt.

2018. aug. 21. 20:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

#9 ostoba vagy akkor, ilyen hülyeségre fogod az okot közbe teljesen más lehet mögötte


anyámat jutatod eszembe akinek enyhe mozgásszervi baja van és erre fogja, hogy anno dobták sokan, közbe ismerve őt a túlférfias, sokszor kiállhatatlan jelleme miatt inkább

2018. aug. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
7%

Èn nem akarom mert eleve csak vèkony sportoló nővel jövök össze.

Ha mer hízni amit nem fog merni mert most nem megyek bele akkor szakítok,pikpak talàlok nőt ez az igazsàg.

Ezt ő is tudja,sajàt èrdekèben úgyanúgy figyel magàra vagy kiesik a cici a szàjàból.

2018. aug. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
#12 egy nő szájából hogy tud kiesni egy cici?? 🤔🤔
2018. aug. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
13, ha leszbi vagy biszex
2018. aug. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Jó azt tudom mivel én a nőket szeretem 😀

De a #12 férfi és barátnője van . Akkor nem más esne ki a szájából ? Pl a 33% becsessege? Mert azt veszíti el ha a barátnője elhagyja magát

2018. aug. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez képest a páromat meg Milkával tömtem :D


Mindig agonizált, hogy ő mennyire kezd elhízni... 170 cm magas 56 kiló, gondolhatod mennyire volt kövér. Kb semennyire.


Bátorítottam, hogy egyen még, legalább "lesz mit fogni" rajta. Hozzátettem, hogy ha majd már tényleg nem tetszik neki a teste, legfeljebb majd eljár edzeni. Nem hízott meg, semennyire.


A GYIK-en pedig nem az általános vélekedésről olvashatsz... ezen az oldalon kívűl is vannak még vélemények.

2018. aug. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
32%

Cici kiesik a szàjàból kèpletesen èrtem.

Jó dolgoktól esik el így gondoltam,ergó elesik a minősègi èlettől mindem szempontbòl.

2018. aug. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
17%

Nem tudom, a többiek miért. Én speciel azért, mert mindig is molett volt (ezzel nem is volt bajom), de mostanában túlzottan meghízott, ami sok, az már sok.

26/F

2018. aug. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

#17 bocsanat csak vizuális típus vagyok , csak azért kerdzetem

Amugy meg igazad van abban amit írtál

2018. aug. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

"Ha mer hízni amit nem fog merni mert most nem megyek bele akkor szakítok,pikpak talàlok nőt ez az igazsàg."


XDDDDD

2018. aug. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!