Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elviselhetetlen lett a férjem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elviselhetetlen lett a férjem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyfolytában belémköt, de még arról is 10 percig tud magyarázni, hogy miért az egyik ízű joghurtot vettem, miért nem a másikat. Már meg se szólalok olyankor, mert csak sírni tudnék. Ha én valamiért szólok, például, hogy ne vezessen olyan gyorsan persze vérig sértődik. Ez a tipikus esete, hogy Neki mindent szabad. Úgy érzem napról napra egyre rosszabb. 3-4 hete szóltam Neki, hogy ez így nem fog menni és változtassunk. Akkor minden jó volt mostanáig. 13 éve vagyunk együtt, van egy 1,5 éves kislányunk és decemberben születik a tesó. Teljesen tanácstalan vagyok, nem volt ilyen a kapcsolatunk, nem tudom hol mentünk félre. Mit tanácsoltok mit tegyek? Harmadik fél nincsen. Sok a munkája, sok a stressz, a felelősség, de ezeket azt gondolom nem lehet erre fogni. Olyan sok mindent mondanék Neki, de értelmetlen, mert ha nekem van bajom az persze nem fontos... 30 évesek vagyunk.
2018. aug. 21. 21:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Akarta a 2. gyereket? Sok férfit megrémít a felelősség (sokszor még tervezett gyereknél is), és ezt váltja ki belőle. Kíván egyébként szexuálusan, gyakran vagytok együtt? Ha nincs szex, az is lehet az oka, hogy ilyen frusztrált, kötözködős...
2018. aug. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Igen, akarta. Pontosabban én már mentem volna vissza dolgozni most ősszel, de szeretett volna még egy gyereket. Sajnos veszélyeztetett terhes vagyok, nekem a szex minden formája tiltott, de gondoskodom róla, hogy Neki ne legyen hiánya.


Sajnos már én is kezdem ezt feladni és beletörődni a dologba....

2018. aug. 21. 22:33
 13/18 anonim ***** válasza:

Nem vagyok vészmadár, de honnan tudod hogy tényleg nincs harmadik?

Én is azt hittem a férjemről, hogy ő aztán sosem csalna meg és nem az a fajta, és hogy munka miatt ideje sincs rá. Aztán előkerült a rejtett telefon, és kiderült hogy munka közben munka után heti egy alkalommal félre ment. És én is azt hittem biztos nincs harmadik. Vissza gondolva szintén jel volt hogy mindig a hibát kereste bennem, morcos volt mint ahogy írod.

2018. aug. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Párszor ezt már hallottam,hogy a férfi akarta jobban,aztán utána meg is romlott a kapcsolat,meg szétmentek.Egy gyerekkel még mindig könnyebb lépni ,mint kettővel,úgyhogy most aztán ki vagy szolgáltatva neki,ezt ő is tudja.Azért meri ezt megcsinálni,de ez már alpári.És mivel látja hogy eltűröd,mert nem tudsz mit tenni,ez rosszabb lesz.Illetve nagy valószínűséggel van nő aki tetszik neki,a kötözködés sokszor innen indul,mert hasonlítgatja a 2nőt.Erősítsd benne hogy vagy észhez tér,vagy elmész ha megszületik a gyerek.
2018. aug. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nyilván sose lehet tudni, hogy van-e más nő. De laza a munkája, egész nap visz minket mindenhova (próbáltam, hogy ne, hátha az a baj, hogy sok belőlem/belőlünk, de azt szereti, ha Vele vagyunk), amikor meg nem úton vagyunk a munka mitt akkor itthon dolgozik. A “szerencsém”, hogyha szétmegyünk nem nekem kell mennem, nem vagyok Rá utalva. Sajnos valóban az a baj, hogy eltűröm, de amikor vissza kéne “szólnom” elnémulok. Inkább megvárom amíg lenyugodnak a kedélyek és indulatok nélkül tudunk beszélni, de akkor már Ő se ideges és normális, aztán minden megy ugyanúgy....
2018. aug. 22. 08:44
 16/18 anonim ***** válasza:
87%

Valami nagy baja van, amit rajtad vezet le.


Nálunk exnél is ez volt. Szar munkahely, ő fosott a főnöktől, az ottani konfliktusoktól, aztán én "vittem el a balhét" mindig.

Velem keménykedett, mert a munkahelyén lapított mint szar a fűben.

2018. aug. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
87%

Amúgy meg, az is lehet a töke kivan az egésszel, lényegében 17 éves korotok óta együtt vagytok.


Kamaszként jöttetek össze, azóta is veled van, most már gyerek, stb.


Simán lehet kapuzárási pánik is, vagy idegesíti, hogy nem dugott meg másokat.

2018. aug. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam, 30-as éveinkben vagyunk, Ő 35, én 31 vagyok, de ettől függetlenül természetesen lehet sok a 13 év természetesen....
2018. aug. 22. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!