Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Flörtöléseivel együtt kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Flörtöléseivel együtt kell elfogadnom őt?

Figyelt kérdés
Barátom szereti, ha éreztetik vele, hogy jó pasi és nem ritkán bele is megy a flörtökbe. Ezt el kell fogadnom, vagy hajlandó megváltozni egy ilyen beállítottságú ember?
2018. aug. 22. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elfogadnod, dönthetsz úgy is, hogy nem leszel együtt egy ilyen típusú emberrel és keresel valaki olyat, aki nem flörtölget. Megváltozni nem fog, neked pedig alapból semmi jogod nem lenne megpróbálni megváltoztatni, főleg ha tudtad, hogy ilyen, amikor összejöttél vele.
2018. aug. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%

Semmit sem "kell", de lehet.


Hogy elfogadod-e, vagy sem, az csak a te megélésedet befolyásolja, viszont a kérdésed alapján ez olyasmi, amit nem tudsz elfogadni.


Én elfogadás előtt felismerésre sarkallnálak.


Vajon miért vágyik ennyire a figyelemre?Van-e igazából működő önértékelése, önbizalma?


Aki mások véleményétől, pozitív megerősítésétől "függ", annak nincs önbizalma.

2018. aug. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Ha akarod elfogadod, ha nem akkor nem fogadod el és mész tovább.
2018. aug. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Te el fogod. Ha olyan hulye vagy h mar ez a kerdes megfogalmazodott benend, tuti hogy leszel az uresfeju mindenre kesz libaja.

Ha felreqr meg semmibe vesz majd akkor is magyarazd meg h de o jo ember..

2018. aug. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha hajlandó vagy elfogadni, akkor elfogadod, ha nem vagy hajlandó, és neked ez már túl van egy határon, akkor nem kell elfogadnod, de ő ilyen marad, tehát ebben az esetben nem kell vele együtt maradnod. Olyan alkuba meg ne menj bele, ami neked rossz. Tehát vagy neked is belefér ez a dolog, és akkor szuperül meglesztek együtt, vagy neked ez már nem fér bele, akkor viszont szakíts, amíg nem okoz nagyobb fájdalmat. Mindenkinél más a toleranciaküszöb, neked kell eldöntened, hogy nálad ebbe mi fér bele és mi nem. Én pl. dohányzásban nem kötök kompromisszumot, és nem jövök össze dohányzóval, mert érzékeny rá a szervezetem, és ha nem akarom állandóan pocsékul érezni magam emiatt, akkor kénytelen vagyok ezt a dolgot kizárni, akkor is, ha emiatt sokakat elutasítok.
2018. aug. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elfogadni. Ha nem tetszik az ilyen viselkedés, tovàbb kell lépni. Engem az se érdekelne különösebben, hogy az ilyen emberek mit akarnak ezzel kompenzàlni, miért van szükségük idegenek visszaigazolàsàra. Szimplàn csak dobnàm, ès keresnék egészséges önbecsüléssel rendelkező férfit akinek nincs erre a gyerekes jàtszadozàsra szüksége a pàrja mellett.
2018. aug. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!