Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom exe jobb volt mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom exe jobb volt mint én, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Ő volt a jófej, a cuki, a gyönyörű, a mindenki kedvence. Nem vicc, tényleg. És bár ezt senki se tolja az orrom alá, plusz rendesek velem, azért mégis ez a helyzet, és néha szembesülnöm kell vele. Amúgy meg, nagy ritkán összejártam velük, amikor a párom még nem volt a párom, és az ex volt a barátnője. És emlékszem is, hogy igen, mindig úgy jótt le nekem a csaj, hogy egy szép lány, akit ráadásul mindneki kedvel. Én nem ismertem.
2018. aug. 22. 18:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
50%

10 Ne légy féltékeny, inkább áld az Istent, hogy olyan exe van, aki nem kavar a hátad mögött, és nem akar félre állítani, mert szorult belé némi szolidaritás.


Tedd össze a kezed.


Az uramnak az exe nem ilyen, sokszor amikor vele kommunikálok egy-egy műsora után nagyon elcsodálkozom, hogy nő sülyedhet még olyan mélyre egyáltalán mint ahol ő van.

2018. aug. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%

11+ Egyébként az általad leírt nő, már 100 milliószor félre állíthatott volna téged, ha akart volna.


Szóval tedd össze a két kezed és rebegj bőszen hálát.

2018. aug. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!