Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy néha szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy néha szerelmes vagyok a páromba néha nem?

Figyelt kérdés

Sokszor úgy érzem fellángol a szerelem máskor csak úgy elvagyok mellette. Igazából nem tudom mitől függ biztosan a stressz, fáradtság és az együtt töltött idő mennyisége is befolyásolhatja.

Szerintetek ez miért van? Lehet ebből pl boldog házasság?

2 éve vagyunk együtt én 22 éves vagyok, a barátom 28.



2018. aug. 23. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Ne menj hozzá.Ha 2 év után ezt érzed akkor ez a kapcsolat nem neked való.
2018. aug. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
Ez valahol normális, egy kapcsolat sem ég max lángon nonstop. Viszont két év után, hát... nagyon korainak tűnik.
2018. aug. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
Várj még valamennyi időt, és ha akkor is jön ez a néha dolog, akkor semmiképpen se gondolkodj házasságban.
2018. aug. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Alapvetően a szeretet megvan csak mikor mennyire. Ilyet még soha sem tapasztaltam azért is kíváncsiskodom,hogy aki volt már így mi lett belőle. De ez nálam ebben a kapcsolatban az első perctől kezdve így van.

Előtte egyetlen barátom volt akibe nagyon elvakultan szerelmes voltam és megcsalt amire utólag jöttem rá, ő szakított velem. Ezután kicsit félve is kezdtem jelenlegi párommal, eleinte féltem beleszeretni.

2018. aug. 23. 22:05
 5/11 Szergej55 ***** válasza:
57%
Miért, azt gondolod, hogy 75 éves korodig lángoló szerelmet fogsz érezni valaki iránt? Mert ha igen, akkor sürgősen fejezd be a romantikus lányregényeket, nem így működünk.
2018. aug. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

5

De 22 évesen 2 év után azt érezni hogy szeretem is meg nem is és erre házasságot bevállalni kb borítékolt válást jelent pár év alatt.Persze meg lehet alkudni,de ennyire fiatalon szerintem felesleges.

2018. aug. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Mi 10 éve vagyunk házasok, van 2 gyerekünk, de a mai napig gyakran előfordul, hogy ránézek a férjemre és beleremeg a térdem, vagy ugrik egyet a gyomrom, mert alig hiszem el, hogy ő az enyém. Nem ez az átlagos - sajnos-, de ha ilyen fiatalon egy 2 éves kapcsolatban is csak elvétve van ez, akkor annak hosszú távon nem gondolom, hogy lenne jövője.
2018. aug. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

#4. Ez az az infó, ami borítékolja a kapcsolatod halálát. Ha bosszúra szomjazol, akkor menj és rúgd érte segge az exedet, ne a mostani párod on vezesd le. Komoly kapcsolatnak vannak feltételei, az egyik ilyen a kölcsönösség. Ha nem virítod, nincs is miről beszélni.

32/f

2018. aug. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%

Ez normális. Ennyi volt a szerelem 🙂

Mindenkinél elmúlik... nekem pl még sosem tartott szerelem fél évnél tovább. Maximum 3 évet szoktak mondani. De 2 is jó hosszú idő 😃


Tehát ugye a szerelem érzése az tulajdonképpen olyan felszabaduló kémiai vegyületek és hormonok összessége, ami az agyban kábítószerként hat. Nagyon megterheli a szervezetet is, szóval jó dolog ha elmúlik.

Célja pedig annyi, hogy elfedje a választottad rossz tulajdonságait addig, amíg kialakul egy erős érzelmi kötődés (ez a szeretet), ami aztán már szerelem nélkül is együtt tart, illetve ugye ösztönöz a fajfenntartásra 😁


Szóval fontos megérteni, hogy ez normális dolog, és változnak a játékszabályok, és bizony csomó idegesítő szarságot is észre fogsz venni a párodon... 🙂

Innentől egy hullámzó jellege lesz a kapcsolatnak, azaz eltávolodtok, emiatt próbáltokújra közeledni egymáshoz, ami általában sikerül is... és ez majdnem olyan jó érzés, mint a szerelem, és talán még kielégítőbb is 🙂

Szóval ez még fontos dolog... egy hullámvölgy nem a kapcsolat végét jelenti, hanem azt, hogy akkor van lehetőségetek úgymond újra összejönni, felfrissíteni az érzelmeket, célokat stb, ami új lendületet adhat a kapcsolatnak 🙂


Mondjuk a válaszkommented miatt lehet félreértem az egészet. Tehát ha a szeretet(érzelmi kötődés) így hullámzik, akkor az elvileg az, amit itt fentebb írtam. És az olyan, hogy hetekig-hónapokig fent, aztán hetekig lent...

Szóval ha valami egyik nap szeretem, másik nap nem, az valami furi dolog lenne 😃

Szóval az érzelmi dolgok mellett én még átnézném a szükségleteket is. Mik azok, amikre vágysz, de vele sosem lehetne?

Ha egy hosszú felsorolást lehetne írni ehhez, na az bizony nem lenne jó... 🤔

2018. aug. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen normális, ez mindenkinél így van. Ha egyébként szereted és jól kijöttök akkor maradjatok együtt. Néha fel fog lángolni a szerelem néha csak pislákol de a szeretet és az összetartozás érzése az állandó lesz.
2018. aug. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!