Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most én voltam aki túlreagálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én voltam aki túlreagálta és tényleg hisztis vagyok?

Figyelt kérdés

Kicsit összekaptunk mert épp egy útvonalat szerkesztettem neki a telóján (amire ő kért) mikor megláttam egy halom képet amin a haverjaival közösen van. Ami nem baj, csak kirándultak és szándékosan nem említi (amúgy nemtom miért nem). Kérdezem mizu, jó napod volt. Azt mondja rá nem. Ennyi a válasz, semmi h ja jó volt, elmentünk ide-oda a srácokkal. És ez a fajta kizárás annyira megbántott h igazából nem is mondtam semmit. Mikor megkérdezte h mi a gond, mondjam el konkrétan hát elmondtam h ez amúgy aranyos h van egy egész privát élete amiről tilos tudnom, a sarkot meg megkapom. Mert nem ez az első h beszélünk és kérdezem minden ok, jó napod volt? És nem válaszol, de neki mindenről tudnia kell.

És jött azzal h miért akarom minden percben tudni h hol van, amit meg amúgy kikérek magamnak mert nem.érdekel...

És én voltam a hisztis.


Nem zavar ha a haverjaival van, mert mindig velem van mikor mindketten ráérünk. De ez a fajta szándékos titkolózás annyira magas nekem...

Amúgy semmit nem mondhatok rá, mert mindent megtesz értem, úgy csinál mindent h örüljek, de úgy érzem épp a legfontosabbat, azaz magát egyszerűen nem.képes adni. Csak meg akar felelni.

Ezen lehet változtatni, vagy tényleg egy idegesítő nőszemély vagyok?


2018. aug. 24. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

Valószínűleg azért nem mondja el, mert kikérdeznéd, és ez őt zavarja, még akkor is, ha nem csinált semmi rosszat. Mindenkinek joga van a privát szférához, férfinak haverokra, csajoknak csajos napokra. Ne akarj mindenbe beleturkálni, mert annál jobban titkolózni fog.

Nekem a leírásodból úgy tűnik, mintha birtokolni akarnád, bár nem ismerem a kapcsolatotokat, hogy bátran kijelentsek ilyet. Adj neki teret.

2018. aug. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, a leírás alapján nem vagy idegesítő, csak most megsértődtél és ennyi. Én amondó vagyok, hogy egy kapcsolatban lehet némi titok, nem kell mindenről beszámolni. Most pont nem mondta el, hogy a haverjaival volt, na bumm. Neked sem kell mindenről beszámolni, ez még nem titkolózás. Írtad, hogy a telefonját a kezedbe adja, szerintem ez azt is jelenti, hogy megbízik benned, nincs rejtegetnivalója. Legközelebb kérdezz úgy, hogy mit csináltál ma vagy merre jártál, hátha így szívesebben válaszol.
2018. aug. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Egy kapcsolatban egyáltalán nem jó ha titok van. Ha társnak tekintek valakit és komolyan veszem, fontos nekem, akkor beavatom mindenbe. Miért kell titkolózni ha a barátaival megy valahova? Nem egészséges hogy a férfi szabad ember és joga van titkot tartani, a nő meg kussoljon, de neki semmi titka nem lehet. Azt javaslom te is titkolózz, ne mondd el neki hova mész, mit csinálsz nélküle, érezze azt amit te ilyenkor. Talán ha van kis esze észbe kap.
2018. aug. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

"Azt javaslom te is titkolózz, ne mondd el neki hova mész, mit csinálsz nélküle, érezze azt amit te ilyenkor."

Persze, mert a játszmázás aaannyira célravezető és egészséges egy párkapcsolatban, a saját tér pedig az ördögtől való, hiszen egy párnak kötelező sziámi ikerként viselkedie egymással.. Ennél ostobább és szánalmasabb tanácsot nem is adhattál volna.

2018. aug. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es, a te elved alapján bármit meglehet csinálni egy kapcsolatban igaz? Akár szabadidejében más nőt is dughat, mert kell ennyi szabadság a pasiknak ugye? Az ilyen apróság vezet ahhoz hogy egy idő után a nő csak használatitárgy.
2018. aug. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Másik nő nincs a képben, szerintem inkább csak kell a haverjaival lennie. Ami ok. Semmi gond. Csak ne állítson be olyannak aki rögtön rohamot kap hogyha elmondja h a haverjaival kirándult és amúgy faszául érezte magát. Mert nem vagyok olyan...
2018. aug. 24. 20:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Mondod te.. mostohaanyám is ilyen volt. Csak érdeklődik, mi baj van vele?


Ja, a hangsúlyából eyértelmű kikérdezés, faggatózás. Csak 5-6 kérdést tett fel, de MINDENT apróra tudni akart.


Aztán nem értette, miért nem mondpk már neki semmit.


Érdekes, bárki más kérdezett ugyanarról, nekik meséltem, mert nem éreztem a 100% bíráskodást és "sasszemet" meg faggató-hangsúlyt.

2018. aug. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van :D
2018. aug. 25. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!