Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan féltékenykedek?

Figyelt kérdés
A barátom három napra megy el a két legjobb barátnőjével kiruccanni, én és az egyik barátnőjének a pasija azért nem mehettünk mert ez egy baráti kiruccanás, és csak ők szeretnének menni, hárman. Most komolyan nem tudom mit csináljak, 3 hónapja vagyunk együtt, barátnőit meg már 10+éve ismeri...és egyikkel szexkapcsolathan is volt előttem mesélte. 24N

2018. aug. 25. 10:10
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Mivel ez "csak" egy kirándulás, így mondhatnád azt is, hogy "figyelj, nekem nem esne jól, ha ezzel a két lánnyal mennél"

Az erre való reakciója egyben megmutatja a feléd irányuló érzéseinek komolyságát is. És persze kicsit képet kaphatsz arról, hogy milyen értelmi szinten van. Ez utóbbi nem a döntésétől, hanem az erre adott válaszából derülne ki.

2018. aug. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Nálunk ilyen alapból szóba sem jönne. Ha bármelyikünk elmenne barátnőzni, haverozni hívnánk a másikat, max. ő dönt úgy hogy most nincs kedve jönni.

De így, hogy kizárja, hogy te menj?

Nem tudom, elég fura szitu. Ha annyira meg akarna csalni, akkor titkolná, nem?

2018. aug. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
kedves kerdezo, ertem, hogy nem latta oekt 2 honapja, de egy kavera is osszefuthatnanak kesobb kettesben/harmasban es emellett tolthetnek egyutt idot a kirandulason, hogy te ott vagy. meg hat, az se biztato, hogy az egyikkel szexkapcsolatban volt mar.. mi tartana vissza oket?
2018. aug. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Azt mondta nem akarja feltekenykedjek ha ott vagyok, nem akar feszkót, a csaj pasijat sem engedik ezert. Még ő volt felháborodva hogy miért nem értem meg hogy csak együtt akar tölteni egy kis időt a gyerekkori barátnőivel(akikkel már lefeküdt)...
2018. aug. 25. 16:59
 25/28 anonim ***** válasza:
Hàt nekem ez gyanus... Ti miért nem mehettek? Ha èn elmegyek 2 gyerekkori fiu baratommal és tudom hogy csak kirándulunk akkor nem fogom azt mondani a páromnak hogy te itthon maradsz... Ha dugni mennék akkor persze hogy nem akarnám hogy jöjjön.... Mond meg neki jòl van érezétek jòl egymást... Meg hogy Das vidanja se.fej... Én ott hagynám... Ha szeret és tiszta a lelkiismerete kepeszteni fog utánad ha nem tiszta akkor legalább tisztán fogod látni hogy nem èrdemes ilyen kis pö.sel foglalkoznod... :)
2018. aug. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Te vagy az aki kiirta ugyanezt a sztorit, csak ott említetted, hogy a 2 csaj a barátodnak a mostohatesói?
2018. aug. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Hàt lehet le leszek pontozva,de ne féltékenykedj!! Volt szex köztük??? És akor mi van??? Veled van együtt nem?? Ha komolyodik a dolog akkor ugy is idővel te leszel az első,de 3 hónap utàn mit vàrsz??
2018. aug. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Az én pasim is elment annak idején ottalvós balatoni osztálytalálkozóra. Jobban szenvedett, mint én. Három percenként hívogatott. Semmi nem történt. 10 éves kapcsolat most.
2018. aug. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!