Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan akadok ki és féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Steve Davis kérdése:

Jogosan akadok ki és féltékenykedek?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 3 éve vagyunk egyutt,soha nem csalt meg,meg ilyesmik,de van egy srác akivel régóta barátok és előttem viszonyuk volt,majdnem volt szexuális aktus de nem történt meg(kb 3,5 éve).Kapcsolatunk elejen sokat beszelgettek es ez zavart,ezert eltiltottam tole és legutobb buliba reszeg volt es megölelte, és mindig kényszert érez hogy beszélgessen vele,mert megnyugatja hogy beszelgethet vele,tudja hogy rosszul esik nekem mégis csinálja.Sokszor arra gondolok mivan ha egyszer nem vagyok ott buliba,mire vetemedik az ölelésen kívül.(nem látok rá nagy valószínüséget,de hajlamos vgyok ilyenre gondolni)

Ti hogyan reagálnátok? Nagyon elkeserito erzes.Egyszer aztmondta hogy jobban megtudja beszelni vele a gondjait mint velem,de ettől függetlenül velem is megszokott beszelni mindent.De tudom hogy szeret és énis őt 25/F A barátnőm 23 éves.



2018. júl. 21. 21:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Valószínűleg egy önbizalomhiányos kis senki vagy aki örül hogy van barátnője, ezért foggal körömmel kapaszkodik bele. Milyen jogon tiltasz el egyébként tőle bárkit is?
2018. júl. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

"Eltiltottam tőle". :D szánalmas.

Vicces lett volna annak idején, ha az épp aktuális pasikám megpróbál eltiltani egy nagyon jó barátomtól.

2018. júl. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
szépen is meg lehetett volna fogalmazni, es lehet hogy onbizalomhianyos vagyok de nem egy senki :)
2018. júl. 21. 21:43
 4/12 A kérdező kommentje:
pontosabban nem eltiltottam tole, hanem megmondtam neki hogy rosszul esik
2018. júl. 21. 21:46
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Nah jó azért nem teljesen jogos, hogy ennyire kiosztottàtok. Nem csak egy szimpla haverkàról beszélünk, meg van köztük a kémia, kavartak stb. Oké az erős egy kicsit, hogy etiltotta persze ez szemet szúró dolog, de ezt leszàmítva én sem ugràlnék örömömben, ha a párom futna egy ilyenhez a problémàival ölelgetnék egymást stb. Én maximàlisan megértelek pedig nem mondanám magam önbizalomhiànyosnak.
2018. júl. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Mi az hogy eltiltottad?? Jesszusom... ezek után örülhetsz, hogy még veled van.
2018. júl. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Minden jogos,ha úgy érzed,hogy nem fér bele,ráadásul neki is jelezted. Nem ismerem a barátnődet,téged sem,meg a helyzetet sem, de ezek alapján nincs rád tekintettel. Te is tudod,hogy úgyis mindenki azt csinál,amit akar. Akár lehetne figyelmesebb is. Mert már ugyan miért bántanánk meg kész akarva azt az embert,akit szeretúnk..


Amúgy szerintem engem is zavarna,ha a barátom olyan csajjal dumàlgatna meg ökelkezne,akivel volt ez-az...

2018. júl. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18%
Haver!! Dobd a faszba ezt a gerinctelen senkit!!! Ne légy ekkora lúzer!!
2018. júl. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Valahol érthető, előttem leírták. Nem írom le én is. De!!

Az hogy ő azt érzi hogy a sráccal jobban meg tud beszélni dolgokat mint veled az nagyon rossz. Tehát a barátnőd lehet hogy úgy érzi veled nem tud beszélni x dologról és ezen valtoztatni kene

2018. júl. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%

Az,hogy "eltiltottad" gusztudtalan.

Az,hogy a fiúval jobban el tud beszélgetni,jobban megértik egymást stb a te szegénységi bizonyítványod.


Én a helyedben elkezdenék dolgozni a kapcsolaton,hogy a barátnőt érzelmileg is biztonságban érezze magát veled. Mert tudod az a ciki,hogy van egy nálad lelkileg kielégítőbb barátja.

Nem féltékenykedni kell hanem megpróbálni jobbá tenni a dolgokat és átbeszélni mindent.

2018. júl. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!