Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés
A párommal mind a ketten lányok vagyunk,távkapcsolatban élünk,így ritkán látjuk egymást.Van egy baráti társasága,vele együtt négy főből áll,és ebből a társaságból egy lány tudja,hogy a párja vagyok,a másik két havernak nem árulta el (bár több,mint 2 és fél éve járunk).Az a lány,aki tud rólam,sokat áskálódott ellenem,hogy a barátnőm szakítson velem,illetve a társaság egyik tagja egy fiú,aki korábban többször kikezdett a szerelmemmel,egyszer az akarata ellenére meg is csókolta.A másik lány,aki úgy tudja,hogy csak barátok vagyunk,megtudta,hogy nyár végén megyek a barátnőmhöz,így meghívott engem,hogy sátrazzunk nála együtt öten.A barátnőm ezt úgy tálalta nekem,hogy éreztem a hangján,hogy el akar rá menni,és szeretné,ha beleegyeznék-de közben tudja,hogy meghalok a féltékenységtől amiatt a srác miatt,illetve nem kedvelem azt a lányt,aki szét akart minket ugrasztani.Nemet mondtam,és most a kedvesem rosszkedvű,de mi tagadás,én is az vagyok.Olyan ritkán vagyunk együtt,ha elmegyek hozzá,nem akarom azt játszani,hogy én egy vagyok a haverjai közül,este még csak hozzá se bújhatnék,egy puszit nem adhatnék neki.Jogosan esik rosszul,hogy ő viszont el akar menni?Ti mit gondoltok?

2018. aug. 20. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért is nem vállal fel a "párod"a barátai előtt?
2018. aug. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A családjainknak még egyikünk sem vállalta fel,mivel még tőlük függünk,és súlyos következményei is lehetnek,ha számukra kitudódik.A barátnőm retteg attól,hogy a szülei fülébe jut,szóval jóformán senkinek sem mondja el-bár nem tudom,hogy nevezheti azokat barátoknak,akikben annyira sem bízik meg,hogy felvállalja magát nekik.Nekem mindenesetre rosszul esik,hogy letagad.
2018. aug. 20. 22:17
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Nem te vagy aki mutkor kiirta hogy nem akkar több napot nála lenni a párja.. Mert készülsz a vizsgákra és nem akar zavafni benne?
2018. aug. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A "pároddal" távkapcsolatban éltek, ritkán találkoztok és fel sem vállal senki előtt.


Akkor ezen most gondolkozz el!

2018. aug. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3-as nope,nem én vagyok az:P 4-es ezen már sokat gondolkoztam...a távot elviselem,de az,hogy letagad,rosszul esik:( Mióta lemondtam a sátorozást,rosszkedvű,mit kéne tennem? Szakítani nem akarok.
2018. aug. 21. 21:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor ne szakíts, élj ebben a kapcsolatnak nem nevezhető fosban ;)
2018. aug. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítőkészségért,további szép napot!
2018. aug. 22. 17:56
 8/8 anonim válasza:
Egy ötlet: akár még izgi is lehet ez a titkolózós dolog egy alkalom erejéig. Tedd boldoggá a párod és menj el vele, hogyha szakítani nem akarsz. Persze, engem is nagyon zavarna, de az ő döntése, hogy kinek mondja el és kinek nem. Azt a másik csajt meg szard le, áskálódjon más után, ha ilyen gyerekes. :D A srác miatt meg nem aggódnék.
2018. aug. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!