Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan akadt ki teljesen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadt ki teljesen a barátom?

Figyelt kérdés
Mondta kiböki a szememet én meg mondtam neki, ahhoz kicsi a farkad és nevettem. Poénból gondoltam és egyáltalán nem akartam megbántani. Mindig zavarta a mérete, és volt egy esete is ami gondolom hatással volt rá, egyszer egy lány otthagyta őt a mérete miatt és nagyon nagyot koppant. Pedig jópasi, de én látom rajta zavarja, és még nem dolgozta fel ezt. 14cm neki mondta szóval nem értem..most meg képtelen visszaírni nekem.

2018. aug. 27. 13:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem teljesen jogos, de te attól még paraszt voltál. Hiába hogy voccnek szántad.


A férfiak nem tudják mi számít kicsinek, nagynak vagy jónak, ha a farkukról van szó. Ez olyan mint ha ő azt mondaná, hogy "kecske csöcsű" vagy. Ha te mondod magadra vicces, de tőle rosszul esne.

Jártam olyan pasival aki szuper mérete volt számomra. 15cm hosszú 6cm széles. Kicsit mág túl nagy is volt. Óvatosan kellett hozzá kezdeni a behatoláshoz. Ő maga is nagyon figyelmes és jó szerető volt. De borzasztóan komplexusos, mert egy volt csaja azt mondta neki szakításkor, hogy kicsi a farka.

2018. aug. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
52%
Tudtad, hogy ez egy érzékeny téma nála, ronda dolog volt poénkodnod vele, sajnálom.
2018. aug. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
75%

Én nem kiakadtam volna, hanem kibxlak a fenébe.


TUDOD, hogy zavarja a mérete, erre meg nekiállsz vele "poénkodni".


Neked hogy esne, ha zavarna pl. a kis melled, mire röhögve odamondaná: á, minek melltartó, úgysincs mit tartson.


Idióta vagy. 29n

2018. aug. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!