Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az első dolga, hogy rákeres a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első dolga, hogy rákeres a nő ismerőseire?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Párommal 3 éve vagyunk együtt, 21/l és 25/f


Rendszes szokása,hogy mikor nem vagyunk együtt,és egyedül van otthon (mikor különböző műszakban dolgozunk) rákeres a nő ismerőseire akikkel régen voltak kisebb afférjai. Ezt miért csinálja? Telefonjában szoktam látni facebookon a keresési előzményekben,legtöbbször véletlenül.


Egy időben mindkettőnknek volt instagramja,de megbeszéltük,hogy mindketten töröljük,nincs rá szükségünk. Ma facebookos hirdetésnen kidobta nekem,hogy a párom és x ismerősöm használja. Kíváncsiságból rákerestem,és találtam is egy fiókot, amin 5 nő követi őt, ő pedig 2 olyan nőt követ, akik miatt régebbem voltal szóváltásaink mert titkolta,hogy beszélnek facen..

Felhozzam neki a témát? Vagy hagyjam az egészet?

Felhoznám,de azt sem szeretném,hogy azt higyje hogy kutatok utána, mert tényleg csak a hirdetés miatt kerestem rá, facebookjában pedig sosem nézem az üzeneteit,csak néha rákeresek valakire az övéből ha az van közelebb,és olyankor egyből látni az előzményeket.


2018. aug. 28. 09:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mondani sok mindent lehet, ami szepen hangzik, es beveszed. Ez ellentetben egyelore annyit tudsz, hogy a sok duma mellett belehazudik az arcodba es noket nezeget.
2018. aug. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hogyan mond? Ilyen egyszerűen, ahogy leírtad.

"Figyi már szeretnék kérdezni valamit. Az előbb fejött egy instás hirdetés, hogy te és xy ismerősöm használod. Rákattintottam, és láttam a profilod, meg pár követőd. Nem úgy volt, hogy töröltük?"


És pont. Várod a válaszát.

2018. aug. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Bence_ ***** válasza:
Érdeklik őt ezek a csajok, az is lehet, hogy fantáziál róluk de eddig is ezt tette csak most már tudsz róla. Igazi párkapcsolat ott kezdődik, hogy vállalod magad. Igen, elhiszem, hogy nehéz, hogy Gizit nézi de azt te érzed, hogy jó e neked vele, Ő meg majd elmondja, hogy mot is szeretne, mit csinálna szívesen. Sok féle férfi van de azt latom, hogy aki jól érzi magát az általában monogám annak ellenére is ha néha fantáziál másról.
2018. aug. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!