Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj-e ha az exem szerves része az életemnek?

Figyelt kérdés
Közel egy éve szakítottam a volt párommal,akivel évekig éltem.Nekem azonnal új párom lett, aki miatt a szakítás történt,az exemnek nincs senkije.Viszont olyan jó az exemmel a viszony, hogy kapcsolatban sem volt ennyire jó.Mindent meg lehet vele beszélni, sokszor találkozom vele ,nyáron sok programom volt vele, sőt két utazás is.A párom eléggé elfoglalt, illetve annak mondja magát. Nem százas a kapcsolatunk,de szeretem őt. Az exem sosem tolakszik,mindig én hívom,ajánlom fel a közös programokat.Mostani párom tudja hol vagyok, de soha egy szóval sem kérdez rá,nem említi. Mindkét férfi idősebb nálam...vajon a páromat miért nem érdeklem úgy,mint a kapcsolat elején? És az exem miért ilyen kedves és idejét rám áldozó? Elmondása szerint nem lehet köztunk többet semmi,barátok vagyunk. Baj-e ez az állapot,ha erről főleg a párom tehet, mert hűvösebb velem,mint eleinte és alig van közös program,az is unalmas ,séma szerinti....Szeret még ?
2018. aug. 28. 11:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

NEKI persze, hogy jó, meg naná, hogy teper, mert előbb-utóbb szétteszed neki. :D


Elég egy rosszabb pillanat a barátoddal, ő vigasztal és hopp, meg is dug.


A barátodnak nincs önbecsülése, amúgy? MErt én úgy kidobnálak - meg minden értelmes tag -, mint a fene, nyaralgass akkor a volt pasiddal.

2018. aug. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!