Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon gáznak érzem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáznak érzem, hogy elkéri az óvszer árának a felét?

Figyelt kérdés

1 éven át védekeztünk gumival. Legtöbbször én fizettem. Volt, hogy 10 000t kiadtam egy hónapban gumira úgy, hogy tanultam. Fogamzásgátlót 2 éven át egyedül fizettem. Most kicsit megcsúsztam és életemben először elkértem tőle a felét. Azt mondta, hogy odaadja az egészet, de nem adta végül csak a felét. Aztán most kiderült, hogy abba kell hagyjam a tabit egy kellemetlen mellékhatás miatt(súlyos migrén). Ekkor barátom bejelentette innentől akkor mehet felesbe a gumi...

23/N 24/F


2018. aug. 28. 21:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
86%

Ez az egész kapcsolat egy gáz, már ne is haragudj.

Amíg mindketten csórók voltatok, addig fizessél mindent te. Most, hogy ő dolgozik, te meg gondolom még tanulsz, most már menjen felesbe.

Mikor bejelentette, hogy menjen közösbe a gumi, nem jutott eszedbe megkérdezni tőle, hogy "Nyuszi, te mikor is fizettél az óvszerbe vagy a tablettába?".


Ne legyél már hülye, állj a sarkadra.

2018. aug. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy igazi gavallér a pasid.
2018. aug. 29. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
32%

hű, ez szerintem gáz. Ilyen idősen ilyesmivel apróskodni. Nem azért, mert nem értelek meg, 10000 HUF egy hónapba azért már érezhető, de hogy 24 évesen a pasi még mindig azzal jöjjön, hogy felesbe...

Ez nekem már nagyon, nagyon gyerekes


Érthető ha valakinek nagyon nincs pénze és gáz neki pár ezer forint, de ahogy leírtad ez csak garasoskodás. Én nagyon átgondolnám, hogy a későbbiekben is tudnék e így élni valakivel, mert ez nem fog sosem változni. Szóval ha jön a közös lakás bérlés, a közös nyaralás... minden, én így nem bírnám, hogy folyton számoljuk a forintokat.


amúgy meg ha annyit dugtok, hogy 10000 egy hónap, akkor csináljátok már okosan és ne a méregdrága durex különlegességeket vegyétek, hanem egy 100-as csomag olcsót interneten pár ezer forintért.

2018. aug. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

6-os, nem nagyon értelek: az kb. 30 dugás egy hónapban.

(És hát nyilván van olyan, amikor egy szexelésnél van több menet is). Szóval nem annyira sci-fi a 10 ezer (kb. 4 ezerbe kerül a 12 darabos csomag).

2018. aug. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

13-as: Bocs, de az olyan is.

A Durex meg a Lifestyle pont az, amiben van ultravékony pl.

2018. aug. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

"13-as: Bocs, de az olyan is.

A Durex meg a Lifestyle pont az, amiben van ultravékony pl."


Ha nincsen pénzed, akkor ne étteremben egyél.

Ha nem engedhetsz meg magadnak havi 10.000 forint óvszert, akkor nem kell az extra light, extra real, extra leszop óvszer, főleg ha garasoskodsz

2018. aug. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ezt miért írtad egyes szám második személyben?

ÉN nem garasoskodok. Nő vagyok, és férjnél, te el vagy tévedve. Mindössze kiismerem magam óvszer ügyben (de nekünk sosem okozott gondot az ára a jó minőségűnek.)

2018. aug. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

egy közhelyet milyen személy és állítmánnyal írjak?


"addig nyújtózkodj ameddig a takaród ér"-t neked mindig le kell fordítani "egy ember addig nyújtózkodjon"-ra???

2018. aug. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!