Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom miért nem bírja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom miért nem bírja megérteni h gáz van? Nem is akarja?

Figyelt kérdés

Hiába kommunikálom felé h nem vagyok boldog, jó lenne ha kicsit többet beleadna mert szomorú és magányos vagyok a kapcsolatban (ami igaz), nem veszi komolyan, meg se hallja leginkább. Ha igen akkor meg besértődik.

Azt hittem h csak játszadozik, és direkt feszegeti a határokat. Aztán rájöttem h ő gyakorlatilag azt hiszi h minden ok csak kicsit stresszes vagyok néha és akkor meg kell dugnia vagy lejönnie és kedveskednie és minden újra jó lesz...de az is csak úgy kötelességből.

Mit csináljak? Hagyjam el és akkor rájön h hoppá? Ha elhagyom az nálam végleges lesz, de sztném megértetni vele először h itt az idő változtatni. Hogy csináljam? Vagy ez már a lesz.arom a dolgokat olyan magas szintű kategóriája h kár bele az energia? Mit gondoltok



2018. aug. 30. 07:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen, mintha csak a kapcsolatomat írtad volna le.....


Nálunk úgy történtek a dolgok, hogy a barátom szintén nem vette komolyan, mikor beszélni próbáltam vele. Nem voltak nagy igényeim, úgy gondolta, hogy majd idővel abbamarad, hogy szólok és akkor majd jó lesz. Nem lett jó...2016. decemberében majdnem 5 év együttélés után elköltöztem. Utána is teljesen úgy csinált, mint akit váratlanul ért az egész dolog.

Mi ugyan 1 év különlét után megint összejöttünk és most majdnem 2 éve minden rendben van köztünk. De akkor erre nem vettem volna mérget és a mai napig jó döntésnek tartom, hogy elköltöztem. Más különben nem vette volna komolyan a helyzetet a barátom. Boldogtalanul élni meg nem érdemes.....

2018. aug. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Utolsó, azóta már normális?? Ez mondjuk érdekes...

A baj az h nekem az ilyen félgőzzel dolgok nem mennek. Elég szenvedélyes vagyok a barátom meg mindig is sokkal gyakorlatiasabb volt, szóval láthattam volna előre, igazából mindegy. Ma legalább eljutott arra h kissé komolyan veszi amit mondtam. De fogadok 3 napig tart majd.

2018. aug. 30. 17:53
 13/14 anonim ***** válasza:

Igen, máshogy áll mindenhez. A külön töltött idő alatt én is tudtam előnyömre változni,meg ő is.


Ezzel most nem azt akarom mondani,hogy hagyd ott,mert majd úgyis összejöttök.

Viszont nem érdemes bennemaradni olyan kapcsolatban,ahol nem vagy boldog és ez a másikat nem hatja meg túlságosan. Aztán az élet majd alakítja. A fiatal éveidet ne úgy töltsd el,hogy nem vagy boldog. Ha vele akkor vele,ha nélküle akkor úgy. Rövid az élet,ráadásul csak egy van...

2018. aug. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ha akarnám se menne. A szenvedés hosszú távon nem az én asztalom :D
2018. aug. 30. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!