Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek neki van igaza?

Figyelt kérdés

Par napja elmentunk furdobe a baratommal, Es Azt mondta , hogy en a fiukat nezem.... pedig egyaltalan nem neztem senkit, lehet elbamnultam Es neztem egy iranyba de nem neztem pasikat!! En szeretem a baratomat Es meg veletlenul sem bantanam meg azzal hogy mast nezek. 30 percet maradtunk utana elmentunk, annyira meg volt sertodve.

Na Es attol a naptol verig van sertve, nem szol hozzam, kerul a lasaban.

Szerintetek mi baja van? Mit csinaltak vele?

Amugy nagyon feltekeny tipus, azt sem akarja, hogy eljartak a barataimmal, vagy tesommal meginni valamit. Nem jarok sehova, Es meg igy is allandoan cirkuszt csinal valamibol....


2018. aug. 31. 15:31
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Mit csinaljak vele*******
2018. aug. 31. 15:32
 2/12 Bétó apó ***** válasza:
89%
Szerintem itt az idő, hogy szakíts vele. Hidd el, nem akarhatsz egy féltékeny emberrel együtt lenni...
2018. aug. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Elég nevetséges a barátod, nem is értem, hogy miért vagy vele így ebben a formában.. ez nem egy egészséges kapcsolat.
2018. aug. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ilyen emberrel alapból össze se jöttem volna. Aki nem tud a másikban megbízni, rá telepszik, megszab dolgokat, uralkodni akar a másik felett. Őszintén mi a francnak vagy még egyáltalán vele? Majd ha már mindenkit elmar mellőled, akkor jobb lesz?
2018. aug. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ismerős, szakíts vele szerintem, jobb nem lesz úgysem.
2018. aug. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy bimbódzó bántalmazó kapcsolatnak tűnik. Bűntudatot kelt benned, érzelmileg manipulál, elszakít a barátaidtól, korlátoz. Te pedig nem veszed észre, hogy mennyire őrült veszélyes helyzetben vagy. Soha ne hagyd, hogy a párod ne engedjen másokkal találkozni, és ne hagyd, hogy így manipuláljon.

Amúgy is: ha megnézted a pasikat, akkor mi van? Akinek egészséges önbizalma van, azt ez nem bántja meg.

2018. aug. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hagyd el, nem leszel vele így boldog

Ez nem normális hogy semmit nem enged meg neked

Meg alapból milyen kapcsolat az ahol engedélyt kell kérni valamihez

Nehogy már ne mehess sehova, vagy ne nézhess rá egy srácra se anélkül hogy leszólna

Szakíts vele

2018. aug. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy 18 fölöttiek vagytok?
2018. aug. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Pl szakíts vele?


Honnan tudtok ti ilyen sértődékeny idiótákat összeszedni, de komolyan...

2018. aug. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

15:52

26 evesek vagyunk.

2018. aug. 31. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!