Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan állitcsunk helyre egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állitcsunk helyre egy kihülöben lèvö kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Ugy èrzem kihült a kapcsolatunk. Már nincs törödés nincs romantika egyre kevesebb a sex. Vitáink sincsenek csak élünk egymás mellett mindt 2 idegen... Sokszor vàrom hogy nyison felèm vagy csak ugy magátol megölejen de ha nem teszem szòvá eszèbe se jut... Az meg már nem olyan ha szòvá teszem... van egy 18 hònapos kisfiunk szeretjük imàdjuk de a kapcsolat már nem a régi... Sokszor probàltam megbeszélni meg mondani mi hiányzik de sose változik semmi... Mostanába egyre többet eszembejut hogy talán szakitanunk kellene... Nem tudom olyan tanàcsralan vagyok....


28/N



2018. aug. 17. 23:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ne már....a helyesírás alapján, a kérdést megnyitva fogadni mertem volna, hogy valami "16F" lesz az aláírás, de ez így elég kiábrándító :D
2018. aug. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesìràsèrt gyorsan pötyögttem teloròl :D
2018. aug. 18. 00:01
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Ezen az "állitcsunk" dolgon én is kiégtem, plusz fekete pont hogy ennek semmi köze a telefonhoz. A kérdésre meg annyit: fingom sincs, nem látok bele az életetekbe, dönts ahogy jónak érzed.
2018. aug. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Akkor.most mindenki a helyesírásomon fog kiakadni? Te jò ég....
2018. aug. 18. 00:09
 5/14 anonim ***** válasza:

Sajnos elég látványos, nehéz szó nélkül hagyni :D

De nagyon aranyos vagy, ahogy a telefonodra fogod :D

2018. aug. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

jájjjj ezen az állítcsunkon kiégtem :D


"Bocsi a helyesìràsèrt gyorsan pötyögttem teloròl :D" tündérbogár, legalább ne próbáld már erre fogni :D ez nem a gyorsaságon vagy azon múlik, hogy telón írsz-e.. jájj most nézem, hogy 28 éves vagy :c najó, túllépek rajta.


nincs semmilyen mágikus trükk, amivel helyre lehet egyik pillanatról állítani, ha laposodik. mindkettőtöknek akarnia kell, hogy működjön, és dolgozni rajta, nem csak "ellenni". először is őszintén le kellene ülnötök, és el kéne mondanod neki (nem támadóan, nem hibáztatva) hogy ezt érzed, de neked fontos ő és a kapcsolatotok, szeretnéd, ha jól működne. alapvetően ha ő is dolgozni akar rajta, akkor az már nagyon jó kezdet, akkor szervezzetek közös programokat, amikor csak kettesben vagytok a gyerek nélkül, "randizzatok", kedveskedjetek a másiknak..keressetek valamilyen közös hobbit, ami minőségi időtöltés (tehát ne közös bepunnyadós sorozatnézés, bár az sem rossz, de inkább valami produktívabbat, pl próbáljatok fözzetek együtt különleges kajákat, játszatok együtt akár valamilyen számítógépes játékkal, vagy akár sakkozzatok..)

önmagában ha csak megkéred, hogy öleljen meg többet, meg panaszkodsz, hogy kevés a romantika, nem sokra mész. ezek csak tünetek, az okot kell megtalálni és felpezsdítebi kicsit a dolgokat.

2018. aug. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%

Valószínűsítem, hogy a gyerek születése után kezdődött el a hanyatlás (ahogy az lenni szokott).

A nyilvánvalón kívül meg kellene találnod azokat a pontokat az életetekben, amik megváltoztak.


Az természetes, hogy kevesebb időtök van egymásra, kevesebb energiátok van, hisz a kicsi elnyel minden humanoid erőforrást a nap 24 órájában. Ezzel nincs is baj.


Van olyan időszak, amikor tényleg csak egymásra kell figyelnetek? Amikor alszik a gyerek, az félig ilyen. Inkább arra gondoltam, hogy nagyszülők vigyáznak rá pár órára, amíg ti kettesben tudtok lenni?


Mennyire szűntél meg nőnek lenni a szülés óta? Gondolok itt a következőkre:

*próbálsz csinosan öltözni, mint régen?

*próbálod formában tartani a tested? Sikerült elérned a terhesség előtti formádat?

*...stb


Ezeken kellene lamentálnod. (Persze tudom, hogy nehéz ezt a gyerek mellett, de valami oka csak van...)


Ha pedig nem javul a helyzet sehogy sem, akkor csak a gyerek miatt nem szabad együtt maradni. Egy életed van. Attól, hogy született egy fiad, nem szűnsz meg nőnek lenni. Megérdemled a romantikát, a szexet, a törődést.

Persze sokkal nehezebb lesz külön, de inkább legyen nehezebb, mint sivár az egész életed.

2018. aug. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)


Sikerült vissza nyernem a szülés utáni formámat :) Mikor alszik a gyerköc ö általában a mobilját nyomkodja.. Nem.szoktam piszkálni ezekel a dolgokal csak néha mikor olyan bujos hangulattom van akkor szoktam neki felhozni.. Nem mostanában nem èrzem magam igazi nönek.. Igy ebben a felállásban ugyérzem magam mindt egy megszokott személy az èletében... Fözök mossok takaritok és közbe nevelem a kisfiam persze ez a normális dolog tudom.. Nagyszülökre nem tudom sajnos hagyni mert mi külföldön élünk 600 km re az otthonunktòl

2018. aug. 18. 00:40
 9/14 próbálokkedveslenni ***** válasza:
58%

Akkor már csak annyit tudok mondani (ami tudom hogy semmit sem ér), hogy sajnállak :/

Ritka ez a helyzet, ami nálatok van. Pont fordítva szokott lenni, hogy a nő megszűnik nőnek lenni, de nálatok a férfi változott át kanapé nehezékké.


Fiatal vagy még ahhoz, hogy megalkudj. :/ Remélem valami csoda történik és visszanő a töke a párodnak.

2018. aug. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom elolvasni a kerdest.
2018. aug. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!