Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen gerinctelen hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen gerinctelen hogy lehet valaki?

Figyelt kérdés
A pasim (most már ex)elhívott egy lányt randizni, majd miután lebukott azzal védekezett, hogy csak meg akart inni vele egy kávét. Utólag visszagondolva ez nagyon vicces, de hogy lehet ekkora féreg valaki?
2018. szept. 1. 12:41
 1/9 próbálokkedveslenni ***** válasza:
74%
A te pasid volt. Neked kell tudni, hogy miért jöttél össze vele.
2018. szept. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%

Simán. Az én exem nem csak randizott vele, de rendszeresen le is feküdt vele.

Aztán mikor egy másik pasija lett, azt is csalta, velem...


#yolo, #swag, meg a többi hesteg erre nevel. Csak te vagy a lényeg, szarj le mindent, és mindenkit, bár ez főleg a nőkre hat, de már a férfiakra is erősen.

2018. szept. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12%

"A pasim (most már ex)"

Itt van a kutya elásva, te azt hitted, a tiéd, tulajdonod, ő meg megmutatta, nem a tulajdonod.

2018. szept. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Mi van ha tényleg egy kávéra hivott meg valakit, mertt volt valami ügye az illetővel. Akkor kire fogsz mutogatni?
2018. szept. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Én a minap egy férfit hívtam meg kávéra. Akkor most homoszexuális lettem? :O
2018. szept. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Hát ha engem minden kávé miatt kidobtak volna, már több száz nőn lennék túl... :D
2018. szept. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mint kiderült első találkozójukkor már a bugyijában turkált, gratulálok a válaszadóknak. Ennyire naivak ne legyetek már! :D
2018. szept. 1. 13:23
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Bugyijába nyúlkált? Lehet, csak a kávéhoz a cukrot nem találta és azt kereste.
2018. szept. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Biztos én vagyok fordítva bekötve, de ha kávézni hívok valakit, nem turkálok a bugyijában.
2018. szept. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!