Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belefáradtam a kapcsolatomba....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefáradtam a kapcsolatomba. Legyek önző, és vágjam ki a fenébe?

Figyelt kérdés

A férjemnek folyamatosan fantasztikus ötletei vannak, amiktől majd jön a tuti élet.

Én már teljesen kimerülten ebbeb. Egyedül kell fentartanom a családot, neki meg csak az adósságai nőnek. Ha itt hagyom, akkor semmije se marad. Megsínylik a gyerekek, hogy lenullázódik. Viszont így ebben a felállásban én megyek tönkre... Elfáradtam.

Amikor feszült vagyok persze én vagyok a hisztis. De nem hiszem, hogy az normális felállás, hogy a fizetésemből hónap végén nem marad, magamra nem tudok költeni, de a gyerekekre se, mert szó szerint "haza" adom, a semmire.(amiről tudok adóssága az milliós tétel)


Miért nem beszéltek róla - lekopik, kikerüli a füleit, és nagyjából semmibe veszi amikor ellenérveket sorolok, karogó varjunak titulált egyszer, azóta csak nagyjából tudomásul veszem, hogy épp megint jön a "jólét és a szuper élet".


2018. szept. 1. 19:00
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Menet közben kitalálta, hogy ő majd vállalkozó lesz, mert nem szeretne reggel kellni, dolgozni járni. Itthon még semmit se csinált


Most elzavartam dolgozni, hogy valahogy rendbe jöjjünk, de húzza a száját.

2018. szept. 1. 19:09
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

Elzavartad dolgozni és elment, akkor még van remény.

Akkor még hallgat rád.

2018. szept. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem adtam kajapénzt se haza. Üres volt a hűtő, minden. Én bent ettem, a gyerekeknek hoztam főtt kaját. Így lett elzavarva dolgozni.


Nem azért mert azt mondtam.

2018. szept. 1. 19:17
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Lehet az exemmel kerültél össze? :-)


Viccet félretéve, hagyd a fenébe mert minden téren és mindenki megsinyli.

Az exem 1995 óta nem volt stabilan munkaban - néha egy-egy projekt összejött néhány honapra aztán évekig semmi. Mindig jól kereső nők voltak a partnerei, "ügyesen választott" Mindig fantáziált jobbnál jobb ötletei voltak de soha nem lett belőle semmi. Sosem tudott reális, megvalósítható terveket szőni. Az élete egy csőd -de szerencsére ez már a múlt nekem!

2018. szept. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Álmodozik ő is.

És mellé csak a játékok érdeklik újra. Állandóan, mert robotolnia kell, és nem szabad.

2018. szept. 1. 19:21
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés ezek után?
2018. szept. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém is állandóan almodozott, játek helyett face-zott napi 14 órában.

Nem lehet birni idegekkel!

2018. szept. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ez nem az ő adóssága, hanem a tietek, mivel házasok vagytok. Ahogy a bevétele is közös lenne, ha lenne.

Először keress egy ügyvédet, hogy vagyonmegosztás esetén mire számíthatsz.

X év házasság után az utcára se dobhatod ki csak úgy. Még az élettársat se.

Nem lesz ez olyan egyszerű, hogy egyik jobbra, másik balra, és viheti az adósságát.

A legjobb, amit tehetsz, hogy x összeget elteszel minden hónapban, és sokadikàn szétteszed a kezed, hogy eddig tartott a fizetésed. Akkor csak felfogja ésszel, hogy ezt az életmódot nem folytathatja, dolgoznia kell, ha nem akar családostól utcára kerülni.

2018. szept. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"X év házasság után az utcára se dobhatod ki csak úgy. Még az élettársat se"


Amikor engem rakott ki az ex mint elettars szo szerint az utcara mindenki siman azt mondta mit akarok semmim sincs...

2018. szept. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az nem baj, ha vannak ötletei, csak kitartás kell hozzá! Döntsd el, hogy tudod-e támogatni benne, lelkesedsz-e érte te is. Ha te sem hiszel benne, akkor meg tényleg felesleges együttmaradni.
2018. szept. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!