Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Cigány lányként lehet esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cigány lányként lehet esélyem egy magyar férfinál?

Figyelt kérdés

Cigány lányként mennyi esélyem lehet egy magyar srácnál? Már 2 éve érdekel egy férfi aki a munkatársam egyébként. Szoktunk beszélgetni, de csak a 2x 15 perces szünetekben. Szerintem nem zavarja a származásom, különben nem keresné a társaságom, nem ülne le mellém pl a büfében stb. De lehet,hogy párkapcsolati szinten már szégyellne engem,nem merne felvállalni,vagy azt gondolhattja rólam,hogy teljesen más értékrendet képviselünk és úgy is más világ vagyok mint ő. Mint a magyarok. Nem tudok sok mindent rólam, csak felszínesen ismerjük egymást. Tehát hosszabb mélyebb beszélgetésre nem volt lehetőségem vele. Engem mégis nagyon érdekel ő, sokat szoktam gondolni rá, és szeretek vele lenni. Még sosem éreztem ezt előtte. Nekem nagyon szimpatikus,kedvelem őt és rettentően boldog vagyok ha csak látom is őt vagy rám néz,mosolyog stb. Szerintetek ebből sosem lehet semmi...? Elakartam őt hívni egy étterembe vagy valami gyors kajáldába munka után, de nem tudom mit mondana erre. Lehet nyomulásnak venné vagy megijesztem? Titeket megijesztene egy ilyen helyzet? Tudom,hogy nem valami jó dolog lányként kezdeményezni,hátmég cigány lányként egy magyarnál. De úgy érzem ha én nem próbálok lépni akkor sosem derül ki,hogy mi lehet,mit gondol rólam. Nagyon félek,hogy elutasít engem vagy zaklatásnak tartja majd? Nem tudom. Izgulok,hogy megundorodik emiatt tőlem. Ti mit gondoltok,lehetetlen,hogy egy magyar férfit érdekeljek vagy elfogadja a meghívásomat? Különben erre az alkalomra raktam is félre pénzt 2-nek, mert egyszer említette,hogy a tesójával volt egy étteremben ahol tökjót evett stb és oda akarom vinni őt. Természetesen mindent tudnék fizetni,nem akarom kihasználni vagy lehúzni őt. Még az oda utat is fizetném neki,ha éppen nincs bérlete. (Pestiek vagyunk)


L/21 F/26


2018. szept. 2. 07:33
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Rendben,értem akkor teszek egy próbát a jövő héten!


A szüleimet egyáltalán nem zavarna,hogy magyar férfi érdekel. Anyu magyar!!! Csak az apukám roma-cigány származású. Nem bőrszín alapján ítélnek meg másokat.

A beszédemen amúgy nem érezhető szerintem,hogy "cigányosan kommunikálok" max annyi,hogy picit mély a hangom.

2018. szept. 2. 08:00
 12/29 A kérdező kommentje:

Értem.


Nem zavarná a szüleimet, és eleve nem szeretnek beleszólni az életembe. Mármint elég hamar magamra voltam utalva, mert az volt a céljuk,hogy inkább egyedül boldoguljak. Otthon amennyit mesélek annyit tudnak,sosem tolakodtak és nem volt téma,hogy kivel,mikor és kinek milyen a származása. Cigányul sem tudunk,a régi 'hagyományokat' nem is ismerem szóval arról nem is tudok mit mondani. Egyáltalán nem gonoszak a szüleim.

2018. szept. 2. 08:03
 13/29 anonim ***** válasza:
88%

Na itt van amiről beszéltem: hogy mindkét oldalon vannak olyanok, akik összejönnének egy másik népcsoport tagjával.

Anyud apuddal. Ezzel szerintem semmi gond nincs.

Na itt viszont most nem tudom szebben használni, a fél roma hülyén hangzik, kimondva is :),

szóval a fél cigány lányok meg általában szépek szoktak lenni.

2018. szept. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Az egyik bátyámnak van barátnője közel 1 éve. A lány magyar származású. A szüleimnek SEMMI nem volt erre a reakció. Soha sem beszéltünk erről,nem érdekelt bennünket. Inkább a másik oldalról való reakciótól tartok,tartottunk. Emlékszem,hogy apa csak annyit kérdezett a tesómtól régebben,hogy ugye a párja nem tart tőlünk,senkit nem fogunk megenni. :)
2018. szept. 2. 08:06
 15/29 A kérdező kommentje:
De köszönöm a válaszokat. Tenni fogok egy próbát szerintem már holnap.
2018. szept. 2. 08:09
 16/29 anonim ***** válasza:
90%
Sok sikert kívánok! Mindent bele, szurkolok ;)
2018. szept. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

itt van egy ismerős pár ahol cigány a feleség pedig kőgazdag iparos az ember..


azért részletezem így a férfit mert ő tipikusan megkaphatna még sok-sok nőt ha vmi nem tetszik neki


és láss csodát tízenéve házasok :)

2018. szept. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Nekem igazából az szúr szemet, hogy magyar anyanyelvvel, magyar szülőkkel miért azonosítod magad cigányként a pasit meg magyarként? Gondolod hogy az ő ősei minden ágon lovon visszafelé nyilazva jöttek be a kárpát medencébe, miközben sarkantyús csizmában karikás ostorral pattogtattak?
2018. szept. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az etterem es h te fizesd,az tulzas. A helyedben megkerdeznem h lenne-kedve munkaidon kivul meginni egy kavet veled valamikor? Csak ezt az egy kerdest tedd fel,ha ez bejon,lesz ebbol meg etterem is,idovel:)

Ha kibujik alola,kevesbe kinos mintha etterembe hivtad volna es meg azt is elmondod h tettel erre kulon penzt es szivesen fizeted az ovet.

Ha szeretne udvarolni,ezzel a kavezos otlettel siman jelezheted neki h nyitott vagy ra. Sok sikert;)

N

2018. szept. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
33%
Más a munkahely,meg más a valóság.Munkahelyen szóba állok olyannal,akit a kapun kívül meg se ismernék az utcán,pontosan ilyen okok miatt.
2018. szept. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!