Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Cigány lányként lehet esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cigány lányként lehet esélyem egy magyar férfinál?

Figyelt kérdés

Cigány lányként mennyi esélyem lehet egy magyar srácnál? Már 2 éve érdekel egy férfi aki a munkatársam egyébként. Szoktunk beszélgetni, de csak a 2x 15 perces szünetekben. Szerintem nem zavarja a származásom, különben nem keresné a társaságom, nem ülne le mellém pl a büfében stb. De lehet,hogy párkapcsolati szinten már szégyellne engem,nem merne felvállalni,vagy azt gondolhattja rólam,hogy teljesen más értékrendet képviselünk és úgy is más világ vagyok mint ő. Mint a magyarok. Nem tudok sok mindent rólam, csak felszínesen ismerjük egymást. Tehát hosszabb mélyebb beszélgetésre nem volt lehetőségem vele. Engem mégis nagyon érdekel ő, sokat szoktam gondolni rá, és szeretek vele lenni. Még sosem éreztem ezt előtte. Nekem nagyon szimpatikus,kedvelem őt és rettentően boldog vagyok ha csak látom is őt vagy rám néz,mosolyog stb. Szerintetek ebből sosem lehet semmi...? Elakartam őt hívni egy étterembe vagy valami gyors kajáldába munka után, de nem tudom mit mondana erre. Lehet nyomulásnak venné vagy megijesztem? Titeket megijesztene egy ilyen helyzet? Tudom,hogy nem valami jó dolog lányként kezdeményezni,hátmég cigány lányként egy magyarnál. De úgy érzem ha én nem próbálok lépni akkor sosem derül ki,hogy mi lehet,mit gondol rólam. Nagyon félek,hogy elutasít engem vagy zaklatásnak tartja majd? Nem tudom. Izgulok,hogy megundorodik emiatt tőlem. Ti mit gondoltok,lehetetlen,hogy egy magyar férfit érdekeljek vagy elfogadja a meghívásomat? Különben erre az alkalomra raktam is félre pénzt 2-nek, mert egyszer említette,hogy a tesójával volt egy étteremben ahol tökjót evett stb és oda akarom vinni őt. Természetesen mindent tudnék fizetni,nem akarom kihasználni vagy lehúzni őt. Még az oda utat is fizetném neki,ha éppen nincs bérlete. (Pestiek vagyunk)


L/21 F/26


2018. szept. 2. 07:33
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%
Érdekesek a férfiak ha nőről van szó kevésbé rasszisták .. a nőknek is annyira jók , hogy a cigo pasi szét dugja..
2018. szept. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Mondják biztatót? A hétvégén eljött egy cigány pár hozzám elvinni pár kiselejtezett cuccot, netről vettük fel a kapcsolatot. Rég találkoztam ilyen vonzó, kedves, kommunikatív cigány nővel. Basszus tetszett rendesen. Van esélyed, ha bejössz neki.
2018. szept. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Van esélyed, igen. Egyik vakítóan fehér bőrű magyar barátomnak cigánylány a felesége. Nagyon szeretik egymást:)
2018. szept. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Ha igényes vagy...és nem olyan büdös,mint a többi
2018. szept. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Éttermet hagyjad, elijeszted, sétálni hívd el, vagy h kísérjen el vhova, mutassonmeg vhol vmit, apró segítséget kérj tőle, haverkodj össze vele, irányítsd magadra a figyelmét, haverkodj össze vele,aztán majd alakul.
2018. szept. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Ha anyud magyar, akkor igazából csak felicigány vagy, azzal nincs semmi gond, vállalható. Nekem is volt olyan felicigány csaj, aki nagyon tetszett, és abszolút semmi nem látszott rajta :)
2018. szept. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Tök értelmesnek tűnsz,szerintem nincs veled semmi baj, pedig nekem aztán vannak előítéleteim a rossz tapasztalatok miatt. ( Bocsánat érte.)


Inkább tényleg kávézni hívd, ne rögtön étterembe.

Majd írd meg, mit mondott.:)

2018. szept. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Apám magyar anyám fekete cigány asszony ! Mennyi esélyem van a nőknél?
2018. szept. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Sok, hisz olasz vagy :)
2018. szept. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!