Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nagyon agresszív....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nagyon agresszív. Akármilyen kis dolgon is felhúzza magát kiabál, megver, rugdos. Többször is lilára vert. Ha feljelenteném félek h megtalál és péppé zúz. Nagyon félek. Mit tehetek ellene h ne bántson? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Az arcomon a testem többi területén. Van 3 lányom amiböl egy közös nagyon szereti őket. Már mondtam neki h nem normális a mi kapcsolatunk menjünk szét. De mindig azt mondja h ő a gyerekét nem hagyja el.Amikor berág nem néz senkit és semmit ahol ér ott ver volt olyan h a lányaim szeme láttára. Csak engem bánt és akkor pl. ha valamiben nem értünk egyet.Hülyén hangzik de olyan mintha 2 énje lenne egy jó és a rossz. Az egyik nap nagyon kedves és minden jó. Pár nap mulva aztán jön a rossz. Mondtam h menjünk el orvoshoz. De hiába. Férfi... nem hajlandó. Rám fog mindent hogy én vagyok az érthetetlen akaratos ezért kapok.

2018. szept. 2. 07:54
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
89%
Megint csak az van, hogy egy agresszív darab szarnak van párja, aki, fogadni merek, az a fajta, hogy nőket tud verni, de ha valaki határozottabban szól rá, a fülét-farkát behúzza. Te meg hagyd már ott, mielőtt a kórházban kötsz ki, vagy a gyerekeid nem éri egy súlyos trauma amiatt, hogy egy senkiházi előttük veri az anyjukat! Rokonod, ismerősöd csak van, aki tudna segíteni.
2018. szept. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező! Az ilyet úgy hagyd ott, hogy még csíkot is húzz magad után! Ez a nyomorék nem normális. És nem azért mert férfi, hanem mert Ő mint személy egy idióta, aggresszív állat. Én sem szeretem ha egy nő visszaszájal, de soha nem ütöttem meg egy páromat sem és nem is fogom. Nyilván én sem tűröm, hogy a nő megüssön. Azonnali szakítóok. Ennyi.

És olyan meg nincs, hogy megver, ha otthagyod! Ez micsoda?! Akkor irány a rendőrség, majd kap egy jó kis gumibotot a seggébe, aztán lenyugszik a francba. Idióta állat...

2018. szept. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nagyon szereti a gyerekeit, ha az anyjukat előtte veri. Te is szépen megalapozod a gyermekeid jövendő párkapcsolatát...

Családsegítőkhöz talán tudsz fordulni. Minél előbb ki kell lépned ebből a kapcsolatból!!

2018. szept. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Én nem ütöm meg őt. Nem is ütök vissza. Miután kiverekszi magát eltelik egy pár óra lehiggad és mintha mi se történt volna... arra vártam h megváltozik a gyerek miatt is. De nem. Egyre rosszabb. Gondoltam arra is h cukor beteg ugy mint az apja volt. De nem engedi h segitsek rajta. Tudom h egy páran elitéltek ez miatt de szeretem őt. Ha ez a hirtelen agresszíóját félre tenné nem lenne vele semmi baj.
2018. szept. 2. 09:22
 15/26 A kérdező kommentje:
Ahogy megtehetem anyagilag is el hagyom. A család tagjai is tudják milyen. Ők mondták jelentsem fel. De félek h megtalál és agyonver.
2018. szept. 2. 09:26
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tulajdonképpen mi a kérdésed? Elhagyni nem akarod, idiótábbnál idiótább indokokkal mentegeted...cukorbetegség hogy jön össze a verekedéssel??? Betegek vagytok mind a ketten, ami nem is lenne baj, ha ketten lennétek, de pluszba még 3 életet nyomorítotok meg
2018. szept. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
23%

Azt visszaterunk oda hogy a penz miatt nem hagyod el.

Hat igen.... Meglepo

2018. szept. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
28%
Én meg nem hiszem el, hogy már az ismerkedés alatt ne lettek volna agresszióra utaló jelek. Sosem fogod ezt a fickót elhagyni. Valószínű nagyon jóképű vagy nagyon jól dug vagy ilyesmi. Másra meg nincs is igényed.
2018. szept. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Te nagyon önző vagy!

Miért hagyod, hogy a gyerekeid félelemben éljenek?

Jót tesz nekik, azt gondolod?

Az, hogy téged ver, nem jelenti azt, hogy a gyerekeknek nem árt ezzel.

Anyám ilyen környezetben nőtt fel, mai napig szorongó, pánikoló ember!

Ha nem lenne gyerek, a te dolgod, mit teszel, de így súlyos hibát követsz el!

Ha később már a gyerekeket is megüti, akkor sem teszel semmit?

2018. szept. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
59%

Ahogy olvasom, amiket írsz, meg is érdemled.

Már a szülés előtt is egy bűnöző vadbarom volt, csak te azt hitted, hogy megváltozik.

Most is magyarázol, mennyire jó neked, hát maradj is vele.

Az egyetlen, amit tenned kell, hogy a hàrom szerencsétlen gyereket nevelőszülőkhöz adod, hogy ne ebben nőjenek fel. Te nem vagy anya.

Aztán boldogan veresd agyon magad ezzel a szuper, aranyfaxú legénnyel.

2018. szept. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!