Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfi szépségideálja (hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi szépségideálja (hogy milyen alkatú nő tetszik neki), miként befolyásolja a kapcsolaton belül a nő önértékelését?

Figyelt kérdés

A pasi női ideálja a modell alkat. A nőre soha sem mondott ilyet még, más nőket viszont nevezett már modell alkatnak a nő jelenlétében. (2 éves kapcsolat)

A nő 167 cm magas, és 48-49 kg. Nőni már nem fog jelen esetben a nő jelenlegi életkora miatt. Dobni, vagy megtartani? - Ha már soha sem lehet a nő a férfi ideálja.



2018. szept. 3. 12:29
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Viszont a hülye barátom mellett igen, mert ő 184 cm.
2018. szept. 3. 13:24
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, nem is ragaszkodik ő annyira a modell alkathoz, csak rájött, hogy ezzel téged sakkban tart és így nem fogod elbízni magad mellette és nem fogsz lelépni mással, aki jobb nála. Vagy ha annyira ez az ideálja, akkor miért nem keres olyat? Egyébként nem hiszem, hogy neked ez az egész jót tenne. Nőni nyilván nem fogsz, agyonfogyasztani magad (így is nagyon vékony vagy) meg felesleges.
2018. szept. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy a csávóval nem állnak le a manöken-csajok, ó brühühühü, de sajnálom-cinizmus vége-.


Ilyen magassághoz mégis hány kilót vár el, ha sokallja a 48-49 kilót? 30-at?


Mondjuk ha egy Cristiano Ronaldo-kaliberű csávóról van szó, mind kinézetre, mind anyagilag, akkor azt mondom jól van, ő is fektet egy csomót a kinézetébe, hogy irreális elvárásai legyenek.


Komolyan, még hány évet akarsz elpazarolni egy olyan csávóra, akinek nem tetszik az alakod, már az elejétől fogva? Ennyire nem nézed magad semmibe?


Nem vagyok egy vékonyság, de ha az én csávóm így ajnározna előttem másokat, egyből repülne. Nem baj, ha nem tetszek neki, csak ne szórakozzon velem.

2018. szept. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Idáig én sem éreztem így. Csak amikor az alakomra azt kaptam, hogy "nincs vele probléma", de én modell alkat nem voltam soha neki. Más igen!
2018. szept. 3. 14:04
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem lennék olyan férfival, akinek a legszebb szava hozzám a "nincs vele probléma". Egyébként csak hogy érezze a törődést, amikor szexre kerül a sor, mondd meg, hogy bár nincs probléma a farkával, te a nagyobbat/vastagabbat jobban szereted, és nevezd meg valamelyik exedet, aki ilyennel rendelkezett. Aztán dobd ki ezt a bunkót.
2018. szept. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
70%

Nő vagyok.

Nekem is van pár "ideálom". Az egyik a magas, szemüveges, intelligens arcberendezésű, aki ad magára valamelyest. Ha találkozom egy ilyen pasival, akkor jól megbámulom, esetleg szépen mosolygok rá, és magamban elismerem, hogy basszus, mennyire jó pasi (nekem:).

A másik a sötétebb bőr, dús sötét haj, átható tekintetű barna szem, sportos test. Például a török meg arab pasik.

Az előfordul ilyenkor, hogy felszínes flörtbe kezdek (már ha interakcióba lépek velük) de ennyi.

Attól, hogy ez az ideálom külsőre, egyáltalán valószínű, hogy ilyet keresek tartós kapcsolatra. Igen, egy éjszakásnál lehet, hogy az ideál jobban számít, de kapcsolatnál nem ez a fontos.

Egy olyan pasiba sikerült nemrég belezúgnom (sajnos még? nem jöttünk össze), aki minden tekintetben nagyon távol áll az ideállomtól. Alig magasabb, mint én, az arca és a szemei különlegesek, de nem az ideálom. De nem néz ki rosszul, és a belső tulajdonságaiért totálisan odavagyok. Iszonyatosan boldog lennék, ha összejönnénk, ideál ide vagy oda.

Szóval szerintem ezt engedd el. Teljesen normális, ha egy kapcsolatban néha megnézünk másokat is, találkozunk (esetleg komolytalanul elflörtölgetünk) olyan emberekkel, akik külsőre megfognak. De ennyi. Attól még nagyon szerethet téged a barátod, és nem tartom valószínűleg, hogy szimplán egy ideálja miatt dobna téged.

2018. szept. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Nekem akkor sem elég, hogy vki csak a belsőmért van oda. Nem is érezném màr jól magam mellette, hogy tudom azért ő màsra vàgyna. Majd lesz aki MINDENEM-ért totálisan odalesz! <3
2018. szept. 4. 06:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!