Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok olyan lánnyal akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan lánnyal akit megdugott a főnöke?

Figyelt kérdés
Elmondása szerint nem karrier építési céllal történt.
2018. szept. 3. 21:51
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Igazából full kamu a kérdés, haveromnak meséltem, hogy van itt egy élettelen csaj több regisztrációval, mindenkit lepontozgat, állandóan itt van, és ha valaki kiír általánosságban lányokról kérdést, akkor ferdít, és egyből átforgatja a kérdést általában a 'BEZZEG A FÉRFIAK' kezdetű mondattal :D


MOndtam neki figyeljen, és pár perc múlva ott lesz a komment, nem hitte el, most a térdét csapkodva röhög. :D

Köszi csak ennyit akartam.

2018. szept. 3. 22:41
 12/27 anonim ***** válasza:
17%

"Ja, hogy a szex csak a pasiknak jár. A lány meg várjon szűzen a hercegre fehér lovon, aki pár év kapcsolat után majd csalja egy ribivel, mert akkor meg majd az kell."


Ezt nem értem, ilyet hol olvastál a kérdésben? :D

De amúgy igen, ne legyenek tévképzeteid, ahogy fel lesz véve egy szebb, fiatalabb ribi a céghez, ő lesz dugva.

2018. szept. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
56%
Én eddig csak olyannal jártam, akit kibaxott a főnöke :D
2018. szept. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
27%
Basszus és tényleg megfogtad :D 3-4 perc eltéréssel jött a 3 válasz, ugyanaz a stílus, ugyanaz a mondatszerkesztés :D
2018. szept. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
22%

# 11

ez a szokásos forgatókönyv itt évek óta, aztán amikor elfogytak az észérvek jöhet a személyeskedés: nem áll le veled egy nő sem, szűz vagy és mamahoteles, és tuti kicsi a farkad

amikor meglátok egy kérdést, szinte már előre tudom, hogy mi lesz az első 10 komment kb...

2018. szept. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
45%
Köszi, enyém az egyik komment direkt írtam xDDDD
2018. szept. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
49%
16.os vagyok, mármint az egyik ha férfi volna komment.
2018. szept. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
36%
Én #4-es válaszolón röhögtem, főleg amikor bejött a #9-es válasz. :DD
2018. szept. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
77%

Akkor magyarázd meg, hogy miért lennék bármiféle riherogy azért, mert kapcsolatom volt egy olyan férfival, aki a főnököm volt, amikor megismerkedtünk. Még nem is volt apakompexus szaga a dolognak, mert nem volt sokkal idősebb nálam. Előléptetést sem kaptam, sem más kiváltságokat, és még el is mentem attól a cégtől. A státusza se, vonzott, teljesen ugyanazt tanultuk, csak ugye ő 4 évvel idősebb, de 5 évvel járt előrébb karrier szempontjából, mert én 5 évfolyamos gimnáziumba jártam. Azóta már elértem ugyanazt, amit ő.

Mesélj, milyen oka lenne bárkinek ítélkezni, lehordani?

És miért kell lehordani valakit azért, mert "megdugta a főnöke"? Nem veszitek észre, hogy kevés az információ? Persze, nem mindenkinél ez van a háttérben, és valakit tényleg vonz, hogy a pénzes, alfahím, nagyfszú főnök levarr, vagy így lendítette előre a karrierét, de nem mindenki.

2018. szept. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
16%

23:55

azért az előttem lévő sztori sem rossz, nem? :D

2018. szept. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!