Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl sokat voltunk együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat voltunk együtt szerintem, még visszafordítható?

Figyelt kérdés

Párommal másfél éve vagyunk együtt, sajnos távkapcsolat. Ennek ellenére egész nap chatelünk már másfél éve, az utóbbi egy évben meg minden nap videochatelünk is, van amikor 5-6 órát. Ilyenkor beszélgetünk, és mivel mindketten gamerek vagyunk van vagy 5-6 játék amin tudunk játszani, szóval van mit csinálnunk. Amikor személyesen találkozunk akkor is mindig van mit csinálnunk, vannak programjaink, sosem unatkozunk.

Viszont nyár eleje óta valami megváltozott bennem, néha nem elvéztem annyira a vele töltött időt, meg nem éreztem azt a szerelmet sem. Tudom, hogy egy idő után a lángoló szerelem átcsap szeretetbe, velem ez azt hiszem megtörtént már egy jó fél éve, de ez most teljesen más volt, most úgy kezdtem el érezni magam mellette mintha csak egy sima barátommal lennék. Néha persze fellángolt a szerelem, olyankor azt hittem minden rendben újra, de pár nap múlva minden olyan volt mintha csak barátokkal lennék megint.

Amikor találkoztunk személyesen nem volt probléma, nemi életünk is teljesen rendben. Csupán néha azt éreztem hogy jobb lenne kicsit egyedül lenni, de ezt betudtam annak hogy ilyenkor általában menszesz előtt voltam,és olyankor nagyon morcos tudok lenni, szülségem van egyedüllétre.

Az utóbbi napokban rájötten az okára is az érzelmek elmúlásának párom felé: az egész nyarat csak párommal vagy barátaimmal vagy családommal töltöttem, magamra nem fordítottam kb semmi időt. Párommal szinte minden nap beszéltünk órákat és persze ment az üzenetezés egész nap. Szerintem szükségem van egy kis időre a párom nélkül, szükségem van arra hogx egy kicsit hiányozzon. Biztos hogy nem szakítanék vele, hiszen nagyon szeretem, és meg akarom oldani ezt a problémát. Szinte biztos vagyok benne hogy ha nem ilyen mennyiségben beszélnénk, esetleg nem hívnánk egymást minden nap, ha hiányozna egy kicsit a párom az újra vissza hozná az iránta érzett szerelmet. Nyilván minderről beszélni fogok vele, és ahogy ismerem Őt meg fogja érteni és biztosítani fog teret számomra, ezzel nem lesz gond.

Annyi kérdésem lenne hogy szerintetek ez működhet így? Nem túl késő már ehhez ? Félek hogy már annyit voltunk együtt túl sokat hogy egy hét "nélkülözés" nem segítene. Valakinek van tapasztalata? Nem szeretném , hogy végérvényesen ez rontsa el a kapcsolatunkat hogy túl sokat voltunk együtt eddig! Ugye még "visszafordótható" ez?


2018. szept. 6. 17:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj, csak hianyoznozok kell egymásnak, nem szabad folyton beszélgetni, nem lesz tema közömbös lesz, meg unjatok egymást,legyen hobbyd,időd magadra, és ha külön lesztek, erezni fogod a hianyat értékelni fogod
2018. szept. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz az elottem szólókkal, akik csak beszolnak. En 2 eve távkapcsolatban vagyok tudom milyen erzes lehet.Tokeletesen meg vagytok mint mi is, jó az eloben tali, mindenről eltudunk beszélni,de kell kulon idő.
2018. szept. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ne ess panikba,az a legrosszabb,vannak kapcsolatban ilyen szakaszok, es ti most abban a szakaszban vagytok h kicsit magatokra is figyeljetek ne csak egymásra.Ha kulon is lesztek,tudtok mesélni a sajat élményeitrkrol.
2018. szept. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nehez a távkapcsolat. Nagyon, de kitartást.A legeslegfontosabb, hogy megbeszéljetek a problemakat,es együtt rajonni a megoldásra, tenni erte.Beszeld meg vele, akár hivasba,erzelmes beszélgetések is kellenek.
2018. szept. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Bocsi telon vagyok csak igy tudtam elkuldeni, ha van még kérdésed bármivel kapcsolatban, csak írj. :)
2018. szept. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
vagyis ezzel kapcsolatban *
2018. szept. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Figy' gondolj abba bele milenne ha elveszítenéd,csak elojon benned valamilyen erzes,es ez által kuzdeni akarsz érte,megoldani együtt, de ha végképp. minden próbálkozás után tényleg nem, akkor kész, de nagyon végső esetben
2018. szept. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nalunk is volt ilyen,es ugy éreztem h teljesen kozombos ez a beszélgetés,azért mert nagyon sokat beszélgettünk.Reggeltol estig, nem egészséges..
2018. szept. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsóknak a választ akik pozitívan álltak hozzá a kérdésemhez, nagyon sokat segítettetek, mert tényleg kezdtem már bepánikolni :/

Nektek mennyi idő után jött helyre a kapcsolatotok? Hogy oldottátok meg ezt a helyzetet? Sikerült helyre hoznotok a kapcsolatotokat annyira hogy olyan legyen mint régen volt?

Kérlek válaszoljatok még erre <3 előre is köszönöm!

2018. szept. 19. 15:07
 20/20 anonim ***** válasza:
írok privit
2018. szept. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!