Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet jól látom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet jól látom? Vagy nem lehet ezt megítélni?

Figyelt kérdés

Igazából azért írtam ebbe a kategóriába hogy hátha több választ kapok, bár a kérdés nem a párkapcsolatomra vonatkozik de a párommal nagyrészt kapcsolatos.

Szóval a barátommal egy éve vagyok együtt. Van egy lány barátja, akit ismer már 8 éve nagyjából. Évente párszor látja a barátom, a lány Budapesten lakik, mi vidéken. Általában akkor találkozik személyesen a lánnyal, ha annak van valami dolga, elintéznivalója és akkor a városba jön. A munkája miatt ismerte meg, dolgoztak is már együtt. A barátom azt mondja hetente kétszer beszélnek, főleg amúgy szakmai dolgokat, ez tényleg így van valószínű mert láttam én magam. A lényeg: úgy érzem fontosabb a barátomnak a lány mint ő a lánynak. Nincs köztük semmi, nem is volt sosem, ez biztos de most nem akarom bizonygatni mert nem ez a kérdés tárgya.Úgy tűnik, mintha nem lenne szimmetrius a barátságuk,barátom nem lenne fontos neki annyira mint gondolja. Például volt hogy a lány eljött mert dolga volt aznap a mi városunkban, valószínű több mindent csinált de a barátommal találkozni már nem jutott ideje. Szerintem ha valaki igazi barát, meg fontos valaki valakinek akkor meg tudja oldani a találkozót, csak akarni kell. Főleg ha nem is olyan nagyon gyakran jön. Vagy volt hogy aznap nem érezte jól magát, vagy fájt a feje, akkor azért nem jött de később se, pedig jöhetett volna másik nap. Volt, hogy azért nem jött, mert késtek a vonatok.Meg akkor jön ha amúgy is van itt dolga. Szerintem ez is olyan dolog, hogy ha valaki érdekel meg fontos akkor nem kell ahhoz ürügy, hogy menjek látogatni. A harmadik amit szeretnék említeni, hogy a barátom alkalmazkodik hozzá, hogy mikor tud jönni, mondván hogy ő jön messziről, de a lány meg simán elkezdi variálni a programot. A múltkor már megmondta neki a barátom hogy márpedig x napokon nem ér rá, mert velem is már megbeszélte a mi programunkat. De szóval szerintem ha valakihez megyek és fogad, és hozzám igazítja a többi programot, akkor az a minimum hogy nem variálok mindig. Elvégre ha ő megvariálja a programot, akkor borulhat miatta a barátomnak a többi napja. Meg mint írtam, szakmailag is sokat segített neki barátom, ez is eszembe volt, hogy lehet részben úgy van vele hogy szakmailag "kapóra jön" neki .

Bocsánat, ha hosszú de vélemény érdekelne. Szerintetek jól látom, vagy nem lehet ezt megítélni ennyiből?


2018. szept. 6. 22:56
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

Ezt nem ennyire részletesen, de megemlítettem a páromnak, hogy mintha nem lenne annyira annak a lány barátnak, mint gondolja. Csak így ennyit egy mondatban. Nem mondta sem azt, hogy igazam van, se azt hogy nem, de láttam, hogy elgondolkodott.


Én képzelem túl vagy igazam lehet?

2018. szept. 6. 23:00
 2/27 A kérdező kommentje:
*nem lenne fontos
2018. szept. 6. 23:01
 3/27 anonim ***** válasza:
En a helyedben inkabb azon gondolkodnek, hogy miert ugral neki pincsekent az a faszi, aki elvileg az en parom...
2018. szept. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Most nem ez a kérdés. Egyébként ezzel kapcsolatban már beszéltem a párommal. A múltkor is már kereken megmondta ennek a nőnek, hogy bizonyos napokon igenis velem találkozik és nem ér rá. Meg amúgy nem mindenben ugrál neki így. Olyan is volt, hogy valami szakmai dolgot küldött neki ez a nő, hogy olvassa el, segítsen de párom nem foglalkozott a témával, ki is ment teljesen a fejéből. Mondjuk akkor meg a nő megsértődött. De csak mondom, hogy volt, amikor teljesen elfelejtette.
2018. szept. 6. 23:09
 5/27 A kérdező kommentje:

De most légyszi ne ezen agyaljunk mert most jobban érdekel az eredeti kérdés. A többi már más téma. Igazából a párom amúgy is hajlamos pincsiként ugrálni, de nemcsak neki hanem amúgy másnak is. De mindegy, most ebbe belemehetnék konkrét példákkal de nem szeretnék.

Inkább az eredeti kérdésre szeretnék választ.

2018. szept. 6. 23:11
 6/27 A kérdező kommentje:
Viszont, mint írtam, alakul ilyen szempontból mert már kevesebb mindent csinál meg neki meg ha kell akkor megmondja neki hogy meddig ér rá, hogy velem akar bizonyos időben lenni és ne variáljon. Meg, írtam is, hogy volt amit nem nézett meg a nőnek, amit küldött, ki is ment a fejéből. Gondolhatjátok mennyire érdekelte akkor.
2018. szept. 6. 23:13
 7/27 A kérdező kommentje:
De ezt nem szeretném többet magyarázni, engem a nő szempontjából érdekel a kérdés.
2018. szept. 6. 23:14
 8/27 anonim ***** válasza:

Így olvasva az a benyomásom, hogy tényleg nem olyan mély a barátságuk. A barátod próbál egy határon belül alkalmazkodni, de nem tudom, hogy alapvetően ilyen figyelmes-e, vagy ez extra, amit a hozzá különösen közel állóknak tartogat. Utóbbi esetben éreznék kirívó asszimetriát a kapcsolatukban. Amúgy nem tűnik durvának, vagy csak kevés az info.

Sokat lehet leszűrni még abból ahogy egymásnak, illetve egymásról beszélnek.

2018. szept. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Az alkalmazkodást a találkozások időpontját tekintve érted? Ilyen szempontból igazából nagyon sokakkal ilyen. Más barátjával ( aki férfi) is, vagy kollégákkal is de az helyzetfüggő, attól függ miért találkoznak meg családtagokkal is. Szóval ilyen szempontból ez a nő nem kivétel.
2018. szept. 6. 23:18
 10/27 A kérdező kommentje:
Szóval igen, ha erre gondolsz, másokkal is sokszor szokott ilyen lenni.
2018. szept. 6. 23:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!