Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érzi hogy ezt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzi hogy ezt nem csak nekem hanem magának is teszi?

Figyelt kérdés

5éve vagyunk együtt barátnőmmel, pár hónapja költöztünk össze.


Barátnőm életébe sok változást hoztam,szöges ellentéte lett régi önmagának..


Ő azelőtt 8órában dolgozott, hazáért és otthon nem csinált semmit,mint ahogy szülei sem a munkajukon kívül. Tv és telefon ami ment.. Szegényebb körülmények közt nőtt fel.


Ahogy egy pár lettünk - elvegezte a műkörmös sulit, és mellekallaskent ezt is csinálja munka után. Szüleimnek van vállalkozása ide is segít ha kell és van ideje..


Sok segítséget kap és kapunk szüleimtől, és a minap volt némi nézetelteresunk, amikor is ő közölte h nem fog úgy ugrani ahogy anyudek akarják, erre azt mondtam h a sok segítséget illik legalább így viszonozni.


Szóval azt érzem mintha ő ezt a változást nem belülről akarta, és halasnak kéne lennem hogy ezt csinalja,holott ez az ő érdekét is szolgálja, neki is könnyebb lesz az élete ha több pénze lesz 30f


2018. szept. 7. 11:12
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Nem értem hogy miért nem érzi hogy ha többet dolgozik több pénze és jobb élete lehet mint amiben felnőtt..
2018. szept. 7. 14:32
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
11: De mit kap a szüleidtől ő konkrétan?
2018. szept. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Segítettek munkahelyet találni , segítettek a bekoltozesben, néha főz anyám, plusz olcsóbban kapja meg a körmös dolgokat stb
2018. szept. 7. 14:55
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

13: De ezek apró szivességek.

Ezért várnak el tőle ingyen munkát rendszeresen fizetés és szerződés és TB nélkül a saját fizetős munkájának a kárára? Nemár. Ez komolyan kérdés neked? Baromi csúnyán kihasználod, és még neked áll feljebb, hogy nem dolgozik még többet ingyen?

2018. szept. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

"Nem értem hogy miért nem érzi hogy ha többet dolgozik több pénze"

Mondjuk mert ez nem igaz, mert ingyen dolgozik nektek a vállalkozásban?... Pont attól lesz több pénze, ha nem nektek ingyen, hanem magának dolgozik pénzért.

2018. szept. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Itt most nem arról van szó, mert ha segít a vállalkozásban azzal viszonozza a segítséget..de ezt nem a saját munkájának a kárára teszi csak ha ideje engedi.


Úgy érzem hogy ő neki elég lenne a főállása,de ugyebár a mai világban előre jutni nem nagyon lehet abból a fizubol, és így h Jobb legyen az élete több munka kell

2018. szept. 7. 15:03
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most ha nem az a baj, hogy a vállalkozásban nem dolgozik, akkor mi a baj?

Elvesztettem a fonalat.

2018. szept. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Az hogy én teperek hogy minél többünk legyen, mert nálam ez alap, de nála nem érzem úgy hogy neki ez fontos lenne
2018. szept. 7. 15:21
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Értem.

Én sem érzem így, nekem fontosabb a szabadidő.

Pl. ha van egy kedvesem, akkor annak az az értelme, hogy az időnket együtt töltsük, szerelmeskedjünk, beszélgessünk, alkossunk együtt, stb.

2018. szept. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
53%
Nem kicsit vagy eltévedve, de legalább ő is üres, bár te vak is vagy, nem csak üres.
2018. szept. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!